Lifeline Trial Pack - 3x2 kapsule

Kód zboží: 88-003
324 Kč Cena bez DPH: 270 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Ano! Odesíláme do US
+

Každý to zná - těžké rána po dobré párty. Nevíte co dělat po kocovině? Je zde přípravek Lifeline - obrana proti kocovině.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Konec ranním bolestem, odteď můžete klidně pařit. Lifeline je jedinečný produkt, dosud nedostupný na území Slovenska. Je unikátní svým složením a účinkem. Přečti si více jak funguje a proč je mezi 20 nejprodávanějšími produkty v Irsku.

Každý to zná, jak těžko se ráno vstává po dobré párty. Je zde přípravek Lifeline - obrana proti kocovině.

Byl pečlivě sestavený, aby poskytl maximální efekt jen v jedné dávce. Jednoduše si vezmi dvě kapsle Lifeline když budeš večer začínat pít - to je všechno. Žádné další pamatování si tabletek s každým druhým sklenicí a žádné pamatování že třeba něco vzít před spaním. Lifeline pilulky obsahují pouze nejlepší přírodní složky a každá pečlivě vybraná pro její efektivnost a osvědčenou účinnost - byl vyvinut jako bezpečný přírodní produkt.

lifeline hangover lifeline party animals

Jak Lifeline pracuje?

Obsahuje směs aktivovaného dřevěného uhlí (charcoal), dále Aquamin a vitamíny B a C. Je to velmi jednoduchý přípravek na užití. Opravdu stačí vzít dvě pilulky během začátku tvého večerního pití a pak si už jen užívat noc. Ale neboj se - Lifeline nezničí alkoholový efekt, takže si skutečně můžeš vychutnat noc, ale bez ranních následků.

Proč je to nejlepší přípravek proti kocovině na trhu?

1. Musíš vzít pouze jednu dávku během první hodiny než začneš večer pít. Konkurenční přípravky vyžadují vzít tabletku s každým nebo po několika nápojích nebo před spaním ... Kdo si to má pamatovat?

2. Nejen Lifeline složky absorbují látky které z alkoholu v těle zůstávají a způsobují toxikaci, ale Lifeline zajišťuje také vitamíiny, aby tě dostal na druhý den zas na nohy.

3. Nezávislým labratorním testem bylo prokázáno, že Lifeline je skutečně nejúčinnějším produktem proti kocovině na trhu.

4. Lifeline je mezi 20 nejprodávanějšími produkty v Irsku. Pokračuje v prodeji s 44% přes osobní doporučení a 90% zákazníků se vyjádřilo, že budou produkt používat opět.

 lifeline tabletky po opici 


Co obsahuje?

Aktivní uhlík, který se používá v nemocnicích po mnoho let. Prokázána je jeho efektivnost co se týče absorpce toxinů a nečistot nalezených v alkoholických nápojích. Lifeline kapsle obsahují nejvyšší třídu momentálně dostupného rostlinného uhlíku. Konkurenční značky mají tendenci používat levnější uhlík a je často stlačován do malých tablet, což dále snižuje jeho schopnost absorbovat.

Aquamin je unikátní Irska složka, nacházející se ve vodách Atlantického oceánu, kousek od čistého a krásného pobřeží v západní části Irska. Aquamin je patentovaný pro jeho kvality! Je to směs rozpuštěného uhličitanu vápenatého a uhličitanu hořčíkového a ostatních mořských minerálů. Výzkum ukázal, že kombinace uhličitanů vápníku a hořčíka spolu s aktivním dřevěným uhlím dále zesiluje schopnost uhlíku absorbovat toxiny a složky. Aquamin je značně dražší než jen obyčejná skalní křída - která je složkou téměř všech konkurenčních produktů. A také je mnohem lepší v dělání své práce.

Vitaminy B a C - alkohol vyčerpává výživu z těla. Zejména vitamin B, který se stará o údržbu nervového systému a také napomáhá relaxaci a vitamín C je důležitý antioxidant, který pomáhá ochránit buňky před zničením.

Nezávislý laboratorní test

V lednu 2005 Lifeline H.D. Limited pověřili Eastern Analytical Laboratory Inc. (Connecticut USA) vést studium a porovnat absorbování a neutralizaci kyselosti různých produktů, které se prodávají pro prevenci kocoviny.

Tu jsou výsledky:

lifeline test

Neutralizace kyselosti je schopnost produktu neutralizovat žaludeční kyselinu. Absorbování je schopnost produktu absorbovat toxiny a látky pocházející z alkoholických nápojů.

A teď máš možnost tento produkt vyzkoušet i ty, neboť dosud nebyl na Slovensku dostupný.

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení