Kosmetická mini chladnička 6L

Kód zboží: 62-023
6 183,00 Kč Cena bez DPH: 5 152,41 Kč
vyprodáno Omlouváme se, ale tento produkt je momentálně vyprodán.
Expresní odeslání v rámci US

Kosmetická mini chladnička je určena na chlazení medikametov jakož i kosmetické drogerie a díky kompaktním rozměrům a lehké konstrukce je ideální pro cestování.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Kosmetická mini chladnička je určena na chlazení medikametov jakož i kosmetické drogerie a díky kompaktním rozměrům a lehké konstrukce je ideální pro cestování. Vrchní díl se otevírá pouhým stisknutím tlačítka a díky jeho průhlednosti snadno identifikujete obsah chladničky. Integrovaný digitální displej slouží k informování o vnitřní teplotě a tak budete mít pod kontrolou teplotu vaší kosmetiky.

Žádná zahradní párty, klubovna, nebo garáž správného kutila se neobejde bez kvalitně vychlazených nápojů na osvěžení během horkých letních dnů. Neomezujte se velikostmi klasických velkých chladniček, které na občasné používání určitě nepotřebujete. Naše mini chladničky zchlazena to co právě potřebujete a během dne udrží vaše nápoje v požadované teplotě a vaše potraviny zůstanou dlouho čerstvé. Tyto mini chladničky nejsou výhodou jen díky své velikosti a použitelnosti iv osobním vozidle během dlouhých cest. Určitě vás zaujme i jejich moderní a nadčasový design, který doplní každou místnost. Spotřeba energie je samozřejmě přímo úměrná velikosti a objemu chladničky. Mini lednice přenosné různého druhu na prodej - levné můžeš koupit online v našem obchodě. Kvalitní zpracování ak tomu adekvátní cena.

kosmetická chladnicka BCR-6

specifikace:

Model: BCR-6
Objem: 6 litrů
Chlazení: 10-12 ° C pod okolní teplotu
Izolace: Polyuretanová pěna bez CFC a HCFC
Napájení: DC 12V, DC 12V / AC 110V, DC 12V / AC 230V
Hmotnost: 2,5 kg
Spotřeba energie: 40-60W
Rozměry: 310 (H) x 215 (Š) x 275 (V) mm

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení