Timebox - MINI Divoom - přenosný reproduktor se 121 programovatelnými RGB LED

Kód zboží: 48-070
1 323 Kč 1 134 Kč Cena bez DPH: 945 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
+

Timebox - MINI Divoom - přenosný reproduktor se 121 programovatelnými RGB LED je nejzábavnější společník s všestrannými funkcemi ve vašich rukou.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Timebox - MINI Divoom - přenosný reproduktor se 121 programovatelnými RGB LED je nejzábavnější společník s všestrannými funkcemi ve vašich rukou. Základ tvoří malý, ale výkonný reproduktor, který Vás překvapí svým silným basem a vyladěnými výškami. Bluetooth reproduktor je nabitý různými funkcemi, které kromě budíku, nebo přehrávání hudby z vašeho mobilního telefonu, vytváří světelné efekty na hudbu a dokonce vám umožní hrát mini-hry. To vše díky displeji, který se skládá ze 121 RGB LED, který umožňuje přehrávání 256 barev.

Divoom time box mini

Reproduktor má na vrchní a boční straně tlačítka, které slouží pro ovládání funkcí jako přehrávání hudby, zobrazení času, budíku a teploměru, který je propojen online přes Váš telefon a aktualizuje nejen venkovní teplotu, ale jednoduchými animacemi ukazuje i aktuální počasí. Pro používání různých funkcí je třeba nainstalovat si mobilní aplikaci, která podporuje operační systém iOS i Android. Přes aplikaci Divoom je přístupných mnoho různých funkcí timebox - MINI. Aplikace se bude nadále vyvíjet prostřednictvím aktualizací softwaru, aby přinášela vzrušení a zábavu do vašeho každodenního života.

reproduktro timebox mini

Během přehrávání hudby se na LED panely přehrávají různé Pixel animace a obrázky, které jsou součástí galerie zařízení a můžete je měnit přes aplikaci. Zařízení obsahuje 14 různých animaci z toho 7 animací bliká podle hudby a fungují jako ekvalizér. S reproduktorem timebox - mini můžete být kreativní a vytvořit si buď vlastní barevný Pixel obrázek nebo Pixel animaci, která se dá následně uložit. K dispozici jsou i 4 jednoduché mini interaktivní hry, které ovládáte na timebox - mini přes mobilní telefon.  

timebox mini animace

Díky vestavěnému mikrofonu můžete TimeBox- mini využívat i jako handsfree, nebo můžete pro někoho nahrát odkaz, který se přehraje při zapnutí přístroje. Přenosný LED reproduktor má také funkci oznámení zpráv, které vám přijdou na Facebook, Instagram, WhatsApp atd. a na LED panely se zobrazí logem příslušné aplikace. S funkcí budíku si můžete naprogramovat až tři budíky které zapnou reproduktor a začnou přehrávat 12 budíkových zvuků. Timebox - mini funguje i jako 3W noční lampa, proto si můžete nastavit funkci spánku kde máte naprogramovaných 22 skladeb a různé barevné módy které Vám zpříjemní usínání.

timebox mini sleep aid

Reproduktor má velikost 114 x 115,8 x 55 mm a má hmotnost 383g. Zabudovaný reproduktor má výkon 5W. Baterie s kapacitu 2000mAh po úplném nabití, které trvá 3 hodiny poskytuje až 6 hodinový provoz. Zařízení obsahuje nový typ baterie Li-Pol akumulátor, který má dlouhou životnost, minimální samovybíjatelnosť, rychlonabíjení, ochranu před přebitím a úplným vybitím akumulátoru. Timebox reproduktor je nabíjen prostřednictvím USB kabelu.

timebox mini ovládací tlačítka

vlastnosti:

plus Přenosný reproduktor s mnoha funkcemi
plus Vestavěná výkonná Li-Pol baterie
plus 5W vestavěný reproduktor
plus funkce handsfree
plus Funkce budíku, noční lampy, teploměru, schránkou
plus Možnost udělat si vlastní obrázek nebo animaci

specifikace:

Rozměry: 90 x 38 x 91 mm
Nabíjení: přes USB kabel, 5V 1A
Dosah bezdrátového přenosu: 10 metrů
Velikost LED displeje: 2 palce
Výstupní výkon: 5W
Odstup signálu od šumu: 78 dB
Kapacita baterie: 2500 mA
Napětí baterie: 3,7 V
Doba nabíjení baterie: 3-3.5 hodiny
Doba přehrávání: Až 10 hodin
Bluetooth kompatibilní: Bluetooth V4.0 smart
Hmotnost: 292 g
Frekvenční odezva: 60-20000Hz

Obsah balení:

1x Divoom timebox - mini
1x Audio kabel (jack3,5mm)
1x Nabíjecí USB kabel
1x Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (1)

90%
90%
Velky vezir

Hracka s divnym zvukem

Pri objednani zaslepen cenou vyrobku jsem se ukliknul, tudiz mi domu dosla verze mini. Nehraje spatne, ale zvuk je takovy dunivy, kroky zesilovani a zeslabovani jsou daleko od sebe, takze na jeden level to hraje hlasite, na nizsi uz moc potichu. Experimentovani s barvickama mne prestalo bavit po par hodinach.
Jako darek pro nekoho, na kom vam moc nezalezi, je to dobra vec. Pro sebe bych si koupil neco kvalitnejsiho.