AuraBox inteligentní přenosný reproduktor 121 RGB LED

Kód zboží: 48-063
1 593 Kč 1 404 Kč Cena bez DPH: 1 170 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
+

AuraBox inteligentní přenosný reproduktor od Divoom s 121 RGB LED. Vytváří světelné efekty na hudbu a dokonce vám umožní hrát mini-hry.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

AuraBox inteligentní přenosný reproduktor od Divoom s 121 RGB LED je bluetooth zařízení, které kromě funkce rádia, budíku, nebo přehrávání hudby z vašeho mobilního telefonu, vytváří světelné efekty na hudbu a dokonce vám umožní hrát mini-hry. To vše díky displeji, který se skládá ze 121 RGB LED, který umožňuje přehrávání 256 barev. Reproduktor má na vrchní straně tlačítka, které slouží pro ovládání funkcí jako přehrávání hudby, zobrazení času, budíku a teploměru. Pro používání všech ostatních funkcí je třeba nainstalovat si mobilní aplikaci, která podporuje operační systém iOS i Android. Přes aplikaci Divoom je přístupných mnoho různých funkcí timebox.

aurabox přenosný reproduktor

Během přehrávání hudby se na LED panely přehrávají různé Pixel animace a obrázky, které jsou součástí galerie zařízení a můžete je měnit přes aplikaci. Zařízení obsahuje 14 různých animaci z toho 7 animací bliká podle hudby a fungují jako ekvalizér. S reproduktorem timebox můžete být kreativní a vytvořit si buď vlastní barevný Pixel obrázek nebo Pixel animaci z dvanácti nakreslených obrázků. K dispozici jsou i 4 jednoduché mini interaktivní hry, které ovládáte na timebox přes mobilní telefon. Nastavení intenzity světelnosti LED můžete ovládat zatřesením mobilního telefonu nebo tlesknutím rukou.

Aurabox animace 1aurabox animace 2

Díky vestavěnému mikrofonu můžete timebox využívat i jako handsfree, nebo můžete pro někoho nahrát vzkaz, který se přehraje při zapnutí zařízení. Přenosný LED reproduktor má také funkci oznámení zpráv, které vám přijdou na Facebook, Instagram, WhatsApp atd. A na LED panely se zobrazí logem příslušné aplikace. S funkcí budíku si můžete naprogramovat až tři budíky které zapnou reproduktor a začnou přehrávat 12 budíkových zvuků. Timebox funguje také jako 3W noční lampa, proto si můžete nastavit funkci spánku kde máte naprogramovaných 22 skladeb a barevné módy, které podporují tvorbu melatoninu v těle (látky podporující usínání).

aurabox funkce

Reproduktor má velikost 110 x 110 x 50 mm a má hmotnost 150g. Zabudovaný reproduktor má výkon 5W. Baterie s kapacitu 2000mAh po úplném nabití, které trvá 3 hodiny poskytuje až 6 hodinový provoz. Zařízení obsahuje nový typ baterie Li-Pol akumulátor, který má dlouhou životnost, minimální samovybíjatelnosť, rychlonabíjení, ochranu před přebitím a úplným vybitím akumulátoru. Timebox reproduktor je nabíjen prostřednictvím USB kabelu.

vlastnosti:

plus Přenosný reproduktor s mnoha funkcemi
plus Vestavěná výkonná Li-Pol baterie
plus 5W vestavěný reproduktor
plus funkce handsfree
plus Funkce budíku, noční lampy, rádia, teploměru, schránkou
plus Možnost udělat si vlastní obrázek, nebo animaci

specifikace:

Rozměry: 110 x 110 x 50 mm
Doba přehrávání: 6 hod
Doba úplného nabití: 3 hod
Typ baterie: Li-Pol
Kapacita baterie: 2000mAh
Výstupní výkon: 5W
Napětí akumulátoru: 3.7V
Frekvenční odezva: 60-20000Hz
Nabíjení: přes USB kabel, 5V 1A
Odstup signálu od šumu: ≥75 dB
Dosah bezdrátového přenosu: 10 metrů
Bluetooth: 4.0
Hmotnost: 150 g


Obsah balení:

1x Divoom AuraBox
1x Audio kabel (jack3,5mm)
1x Nabíjecí USB kabel

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení