Wifi Set PC klávesnice a myš z bambusu

Kód zboží: 11-181
2 133 Kč Cena bez DPH: 1 778 Kč
vyprodáno Omlouváme se, ale tento produkt je momentálně vyprodán.
Ano! Odesíláme do US

Wifi Set PC klávesnice a myš vyrobena ze skutečného bambusu pro zpříjemnění dennodenní práce při vašem PC. Luxusní klávesnice pro Vás.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Wifi Set PC klávesnice a myš vyrobena ze skutečného bambusu pro zpříjemnění dennodenní práce při vašem PC. Tato luxusní klávesnice může být skvělým imageovým doplňkem Vaší kanceláře, bytu atd.

Klávesnice a myš počítače je neodmyslitelnou součástí našich každodenních životů. Existuje množství druhů klávesnic. Někomu stačí klasická klávesnice, jiní vyžadují ergonomický tvar pro maximální pohodlí. Až dosud se nikdo nezabýval tím, že dotek skutečného dřeva je mnohem příjemnější, než neustále ťukání do plastové klávesnice. Zpříjemněte si den v kanceláři přítomností skutečného bambusu.

Klavesnica z bambusu

Klávesnici i myš stačí spárovat s počítačem prostřednictvím sítě WIFI stejně jako běžnou klávesnici. Klávesnice má příjemný povrch a nevydává hlasité ťukání, jak to bývá zvykem u plastových klávesnicích. Jednotlivé klávesy jsou od sebe dostatečně odděleny pro zlepšení přesnosti během rychlého psaní. Rozměry klávesnice 46,6cm (délka) x 15,9cm (Šířka) x 1,8cm (Výška).

Balení obsahuje:

1x Wifi klávesnice z bambusu
1x Wifi myš pro PC

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení