Virtuální brýle - POP 360 VR Insane

Kód zboží: 11-248
783 Kč Cena bez DPH: 653 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Ano! Odesíláme do US
+

Virtuální brýle - POP 360 VR Insane - Začněte poznávat neuvěřitelný svět virtuální reality. Umožňují sledovat oblíbené 360 stupňové videa.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Virtuální brýle - POP 360 VR Insane - Začněte poznávat neuvěřitelný svět virtuální reality. Umožňují sledovat oblíbené 360 stupňové videa, případně hrát nejnovější hry ve virtuální realitě, a to vše za přítomnosti maximálního uživatelského komfortu, protože si sami zvolíte čas a místo. Vstupte do virtuální reality a za zlomek času se můžete stát součástí děje kdekoliv na světě. Sledujte plovoucí delfíny z mořského dna, létejte ve vesmíru, případně nastupte do Formule F1 a vychutnejte si ten skvělý zážitek z úplně jiné perspektivy.
VR Insane POP 360 - virtuální brýle

Dostupný obsah 360:
POP 360 přichází s vlastní bezplatnou aplikací VR Insane, která vám každý den poskytne nová videa a hry. V aplikací se nachází 10 různých kategorií s širokou škálou obsahu pro každého. Aplikaci je možné stáhnout v App Store nebo Google Play. VR Insane aplikace POP 360

Vhodné pro děti:
VR Insane nabízí také dětskou kategorii, kde mohou začít děti objevovat svět virtuální reality v naprostém bezpečí a přitom si užít maximální zábavu. Je z čeho vybírat - hry, zábavné videa, příroda a také vzdělávací videa, kde učení může být i zábavou.

POP 360 brýle představují jedinečné asférické čočky s možným nastavením šířky od středního bodu, které byly navrženy k minimalizaci vertigo pocitu (ztráta rovnováhy). Obsahují také integrované dotykové tlačítko, které umožňuje interakci s hrami a videi. Nabízejí 96 ° zorný úhel pohledu a jsou kompatibilní pro jakýkoliv smartphone s obrazovkou od 4,5 "-6" a gyroskopem. Samotné brýle jsou snadno přenosné, protože váží jen 200g. V balení je dostupné tvrdé cestovní pouzdro, které zabrání poškození při přenosu. VR Insane POP 360 pouzdro

specifikace:

  • úhel pohledu 96 ° pro maximální zážitek při sledování
  • objektivy široké 40 mm s možným nastavením od středního bodu pro minimalizování vertigo pocitu
  • podporuje telefony s velikostí displeje 4,5 "-6", včetně iPhone 6, 7, Samsung S6, S7
  • interaktivní dotykové tlačítko pro použití ve videích a aplikacích
  • volně dostupná aplikace VR Insane 360 ​​Video (Android a iOS)

Balení obsahuje:
1x Virtual reality brýle VR Insane POP 360
1x Pouzdro
1x Speciální hadřík na optiku
1X Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení