Spořič vody - Water Pebble

Kód zboží: 11-035
675 Kč Cena bez DPH: 563 Kč
vyprodáno Omlouváme se, ale tento produkt je momentálně vyprodán.
Ano! Odesíláme do US

Spořič vody - Water Pebble na prodej za výhodnou cenu můžeš koupit online v našem e-shopu. Certifikovaný e-shop - bezpečný nákup.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Spořič vody - Water Pebble - každý vím, jak dlouho se sprchujeme. Mnohdy se nám nechce ani z té sprchy vyjít. A pak si neuvědomujeme, kolik vody mineme. Nemáme u sebe hodinky a ani netušíme kolikáté hektolitry vody proplouvá.

Spořič vody - Water Pebble

Na prodej za výhodnou cenu můžeš koupit online v našem e-shopu. Certifikovaný e-shop - bezpečný nákup.

A na to je tu Water Pebble. Stačí jen nastavit a zapomenout. Tato eko-tasticka věcička byla vytvořena, abyste bez námahy sledovali úsporu vody, stačí jen položit Pebble blízko u odtoku a ono automaticky sleduje průtoku vody. Když je čas vypnout sprchu, Water Pebble Vám dá vědět prostřednictvím svých ukazatelů - barevnými světly.

 

Zelená = start, oranžová = uprostřed, červená = čas přestat

Water Pebble si zapamatuje Vaši první sprchu a použije ji jako měřítko. A pak nepatrně snižuje čas sprchování (přibližně o sedm sekund, při každém použití) a tak pomáhá šetřit vodu, aniž jste vůbec o tom museli přemýšlet.
 
       
 
Jako dny ubíhají, Vaše spotřeby vody se postupně snižuje. Než se nadějete, Water Pebble může pomoci snížit průměrnou dobu sprchování na méně než šest minut, a úspora bude více než 20 litrů teplé vody za den. A jak každý ví, méně litrů znamená menší účty. Je to také velmi vhod, pokud máte ve společné domácnosti vic lidi a každý takto uspoří vodu, a pro Vaše děti bude tato věcička velmi zábavná a alespoň nebudou trávit hodiny v koupelně.
 
Upozornění:
Water Pebble není hračka. Uchovávejte mimo dosah malých dětí
 
Nabízí:
Snížení spotřeby vody
vyměnitelnou baterii
 
Rozměry:
cca 5.2cm (o) x 2cm (d)

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení