Nox sleepace - noční lampa s monitorováním a analyzováním spánku

Kód zboží: 11-212
3 483,00 Kč Cena bez DPH: 2 902,50 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
+

Nox sleepace - noční lampa s monitorováním a analyzováním spánku. Při usínání vám noční lampa Nox pomůže snadněji usnout nastavením příjemného světla a hudby.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Nox sleepace - noční lampa s monitorováním a analyzováním spánku. Při usínání vám noční lampa Nox pomůže snadněji usnout nastavením příjemného světla a hudby. Ráno vás zase vzbudí jeho inteligentní budík. Noční lampa má v sobě citlivý senzor, který během noci sbírá údaje o vašem spánku. Zaznamenávají se pohyby vašeho těla během noci, frekvence tepu srdce, rychlost dýchání a délky spánku.

Senzor zaznamenává i teplotu prostředí, vlhkost, snímá intenzitu okolního světla a zvuky v místnosti. Na základě těchto údajů vyhodnotí či prostředí ve kterém spíte je ideální a navrhne vám změny. Veškeré údaje se zaznamenávají a prostřednictvím aplikace budou předány na váš mobilní telefon. V aplikaci jsou údaje zpracovány a vyhodnoceny v přehledných grafech. Aplikace poskytuje komplexní analýzu spánku s odbornými pokyny jako spánek vylepšit.

Sleepace Nox lampa

Nox lampa je multifunkční zařízení pro monitorování, analýzu spánku a aktivně přispívá svými funkcemi k jeho zlepšení. Senzor na monitorování je zabudovaný přímo v lampě, proto se nemusí instalovat na tělo a nebude vám překážet. Další funkcí je příjemná hudba a světlo. Prostřednictvím ní stimuluje vaše tělo k produkci látky melatonin, která je nezbytná pro vaše usínání. Aplikace vypne hudbu a světlo jakmile usnete. Zařízení sleduje váš spánek a po nastavení budíku na jistou hodinu vyhodnocuje v 30 minutovém intervalu váš spánek a určí v kterém okamžiku je vás nejlepší vzbudit. Sleepace Nox lampa má i funkci simulace východu slunce a množství zvuků jako je déšť, šumění moře, zpěv ptáků, praskání ohně, apod. Lampa má k dispozici 16 milionů barev. Na zadní části se nachází reproduktor, připojení na napájecí adaptér a USB port pro nabíjení vašeho telefonu. Připojení k mobilnímu telefonu zajišťuje WiFi a Bluetooth 4.0 připojení. Sleepace Nox váží 640g a je napájen AC / DC adaptérem.

sleep dot aplikace

vlastnosti:

plus Monitorování a komplexní analýza spánku
plus Monitorování srdeční frekvence, dýchání a pohyby těla
plus Monitorování teploty prostředí, vlhkosti, intenzity světla a hluku
plus 16 milionů barev
plus Propojení s aplikací v mobilu přes WiFi, nebo bluetooth
plus Funkce inteligentního budíku a simulace východu slunce

specifikace:

Přenos dat: WiFi, Bluetooth 4.0
Dosah zařízení: 10m
Napájení: 15W
Adaptér: 12V 1.5A
Operační systém: Android 4.3 a vyšší, iOS7 a vyšší
Hmotnost: 640g
Rozměry: 10,9 x 10,9 x 22,6 cm

Obsah balení:

1x Sleepace Nox lampa
1x Napájecí adaptér
1x Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení