Make Make - ovládací deska

Kód zboží: 11-109
1 755 Kč Cena bez DPH: 1 463 Kč
vyprodáno Omlouváme se, ale tento produkt je momentálně vyprodán.
Ano! Odesíláme do US

Make Make - ovládací deska umožňuje vytvářet počítačové kontrolky z každodenních předmětů .

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Neuvěřitelné provedení obvodů a ovládacích prvků, make make je praktický gadget navržen dvěma velmi šikovnými chlapíky v USA a původně byl zahájen přes Kickstarter. V podstatě, make make umožňuje vytvářet počítačové kontrolky z každodenních předmětů. Vše, co potřebujete, je sada nástrojů (součástí balení) jakož i svorky a sortiment objektů. Každý materiál, který bude vytvářet dokonce i mírný elektrický proud bude fungovat jako řídící plocha od tužky až po hrozny či banán. Stačí nahrát program - hry, nástroje, textové procesory, co si jen vzpomenete a připojte k Make Make desce, pak se už jen rozhodněte co bude dělat co.

Make Make - ovládací deska

Na prodej můžeš koupit online v našem e-shopu. Certifikovaný e-shop - bezpečný nákup.

Můžete ovládat Pac-Mana z kresby tužkou, nebo změnit schody na klavír. Nejlepší věc na Make Make je její jednoduchost. Nevyžaduje hodiny nastavení a studium, můžete jen otevřít krabici a budete okamžitě experimentovat. Takže je ideální pro začínající výzkumníky, odborných techniků atd..

MAKE MAKE

Vlastnosti produktu:
Změňte každodenní předměty na touchpady a kombinujte je s internetem.

Je to badatelská sada pro začátečníky i experty na umění, inženýrů a jiné Kompatibilní s více než 5 miliony softwarových aplikací, včetně Tetris
OS: Windows, Mac OSX a Linux

Použít make MAKE s: Powerpointem, Photobooth, hudebními přehrávači, video přehrávači (včetně YouTube), Garage Band atd.. Vodivý s většinou ovoce a zeleniny, marshmallowskami, gumovými bonbóny, makaróny a sýrem, krevetami rostlinami, s lidmi (spojte jednu osobu se zemí, a další do vstupu, a můžete spustit zvuky, když je high-five), s grafitem z tužky ( dělejte silné, tmavé čáry, a ujistěte se, že kreslíte na hladkém povrchu), fólie a jiné kovové předměty, mince, magnety, šrouby a matice, vidličky a nože, nebo hrnce a pánve

Make ovládací deska

Časté otázky:

S make make můžete stisknout tolik kláves kolik Vaše klávesnice umožňuje najednou, což je 6. Můžete použít až 18 v relaci (6 na přední Make Make a 12 na zadní straně), ale pouze 6 mohou být drženy současně.

Může Make Make spustit kteroukoli klávesu na klávesnici? Ano, je to konfigurovatelné v settings.h souboru, v náčrtu Make Make v Arduino IDE.

Mohu použít více make make desek najednou na 1 počítači? Ano! Můžete připojit v dvě nebo více najednou a vytvořit orchestr Make! (Testováno při třech, ale může se použít i více)

Jak mohu použít zadní stranu Make Make? Připojení na zadní straně je prováděno tím, co se nazývá "female header." Jsou to řádky malých zásuvek, které jsou určeny pro držení řidičů. Jednoduchý způsob použití je s drátovými konektory (jumpers), CE jsou vodiče s malými kolíky na obou koncích, které se vsadí do female Header. Ty jsou součástí balení. Můžete si je koupit i samostatně, ale ujistěte se, že si pořídíte typ male / male.

Balení obsahuje:
MAKE MAKE deska
7x svorky
6x propojovací kabely
USB kabel

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení