Sada 3 profesionálních objektivů DreamGrip VISIO PRO

Kód zboží: 18-006
2 673 Kč Cena bez DPH: 2 228 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
+

Sada 3 profesionálních objektivů DreamGrip VISIO PRO obsahuje všechny potřebné objektivy k tomu aby byla dosažena profesionální vysoká kvalita zaznamenaných fotek a videí.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Sada 3 profesionálních objektivů DreamGrip VISIO PRO obsahuje všechny potřebné objektivy k tomu aby byla dosažena profesionální vysoká kvalita zaznamenaných fotek a videí. V sadě se nacházejí tři objektivy a to širokoúhlý x0,6 objektiv, teleobjektiv x2 a makro objektiv x10. Pomocí těchto objektivů začnete zachytávat mnohem lépe záběry díky různým úhlem pohledu, hloubce zaostření a vizuálním efektem. Visio objektivy mají propracovaný profesionální optický design a kombinují se s množstvím optických prvků. Optické čočky jsou vyrobeny s vysokou přesností a jsou pokryty vícevrstvou antireflexní vrstvou. Byly navrženy tak, aby umožňovaly zachytit záběry s různými úhly pro výběr vhodné ohniskové vzdálenosti a zobrazení nasnímaného obrazu z nejlepšího možného pohledu.

visio pro širokoúhlé Objektivu Širokoúhlý objektiv - zabezpečuje širší úhel pohledu až o 40%. Poskytuje filmovou perspektivu zvětšením snímaného prostoru, vhodné pro panoramatické záběry s nekonečným zaměřením jako např. scenérie. Využití najde i v malých prostorách, jako chodbách kde díky tomuto objektivu dokážete zachytit více objektů v snímaném prostoru.
visio pro teleobjektiv Teleobjektiv - přibližuje objekty a funguje na principu lupy, čili objekt snímaný tímto objektivem bude vypadat dvakrát blíže než se ve skutečnosti nachází. Vhodný hlavně při fotografování na výšku. Pomocí tohoto objektivu můžete zaostřit požadovaný objekt a pozadí za ním bude rozmazané, ideální pro portréty.
makro objektiv Makro objektiv - má zvětšovací poměr 10x, čímž je snímaný objekt větší o 10 násobek než je jeho skutečná velikost. S tímto objektivem můžete zachytit svět z pohledu mravence se všemi detaily, které lidské oko nezachytí. Objektiv má pevnou vzdálenost zaostření v jaké musí nacházet snímaný objekt a to cca 2,5 cm (ne více než 1 palec), vše ve větší vzdálenosti nebude zaostřené. Ale v uvedeném rozsahu zachytíte objektivem všechny detaily, jako škrábance na minci, vlákna plátna, strukturu listu a podobně.

obsah baleniea objektivy dremgrip

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení