DreamGrip Evolution PRO - univerzální nastavitelná souprava pro smartphony, kamery a digitální zrcadlovky

Kód zboží: 18-004
3 213 Kč 1 593 Kč Cena bez DPH: 1 328 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
+

DreamGrip Evolution PRO - univerzální nastavitelná souprava pro smartphony, kamery a digitální zrcadlovky dokáže vytáhnout maximum z Vašich zařízení.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

DreamGrip Evolution PRO - univerzální nastavitelná souprava pro smartphony, kamery a digitální zrcadlovky dokáže vytáhnout maximum z Vašich zařízení a zároveň Vám pomoci vytvářet vysoce kvalitní video záznamy. Souprava je kompatibilní s každým moderním smartphonem a kromě toho je možné na ni upevnit většinu profesionálních doplňků a rozšíření pro fotografování a videozáznamy s cílem vytáhnout kvalitu Vaší produkce na nejvyšší možnou úroveň. Soupravu ocení tvůrci videí jako jsou YouTuber a blogeři, nakolik dopomáhá zachytit neuvěřitelné záběry pouze pomocí smartphonu. Sada obsahuje nastavitelnou konstrukci, dva optické filtry 52mm (CPL a ND2), sluneční clonu a ramenní popruh. Soupravu je možné používat ručně, případně ji můžete namontovat na stativ nebo upevnit pomocí přísavek.

nastavitelná souprava dream grip pro

DREAM GRIP EVOLUTION PRO - konstrukce sestává z několika oddělitelných komponent. Dva patentované pásy z lehkého hliníku v horní a spodní části jsou přitažené 1/4 "závity ke dvěma tvarovaným rukojetím aby spolu tvořily pevný rám. Tvarované rukojeti zajišťují stabilní držení během nahrávání záznamů a zároveň jsou v horní části nakloněny do stran pro možnost upevnění externích světel s maximální vzdáleností od sebe pro lepší osvětlení nahrávaného objektu s minimalizací stínů. Na konstrukci lze upevnit i jiné profesionální vybavení, které budete potřebovat, včetně monitorů, přídavných kamer, světel, mikrofonů, externích zdrojů a podobně. Konstrukce obsahuje univerzální držák na upevnění smartphonu, kde po jeho vložení stačí smartphone zarovnat na konkrétní pozici a nastavit dodávaný objektiv na výšku optiky smartphonu posunutím nahoru nebo dolů.

V balení naleznete také 2 filtry na optiku a to - Filtr CPL, který Vám pomůže ovládat odrazy na vodě, skle a jiných površích, jakož i kontrast během slunečného dne a několik dalších efektů. Druhý Filtr ND2 je užitečný hlavně při snímání s manuálním režimem nastavení fotoaparátu na snížení průniku světla o polovinu.

dream grip evolution pro

DREAM GRIP EVOLUTION PRO

Obsah balení:

1. DREAM GRIP konstrukce
2. Nastavitelný popruh
3. montovací šrouby (3 typy)
4. CPL Filtr 52 mm CPL w / pp ochranná taška
5. ND2 filtr 52 mm ND2 w / pp ochranná taška
6. Černá papírová filtrační krabička
7. 37-52 sluneční clona na optiku
8. Černá papírová zavírací krabička
9. PVC fólie absorbující světlo
10. 1/8 standardní šrouby z nerezavějící oceli
11. 1/8 standardní šrouby a silikonové těsnění
12. 1/4 "závit
13. 1/4 "dvojitý závit se dvěma silikonovými těsněními
14. Univerzální krabice
15. Speciální kryt

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení