DreamGrip Evolution MOJO - sada pro smartphony, kamery a digitální zrcadlovky

Kód zboží: 18-005
5 373 Kč Cena bez DPH: 4 478 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Ano! Odesíláme do US
+

DreamGrip Evolution MOJO - sada pro smartphony, kamery a digitální zrcadlovky, která Vám pomocí profesionálních doplňků a rozšíření pomůže vytvořit ty nejlepší záběry.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

DreamGrip Evolution MOJO - sada pro smartphony, kamery a digitální zrcadlovky, která Vám pomocí profesionálních doplňků a rozšíření pomůže vytvořit ty nejlepší záběry. Soupravu ocení tvůrci videí jako jsou YouTuber a blogeři, nakolik obsahuje řadu užitečných komponent, které dopomáhají zachytit neuvěřitelné záběry pouze pomocí smartphonu. Mezi doplňky patří speciální čočky s filtry na optiku, externí LED světla pro ideální nasvícení, mikrofon s ochranou proti větru a držák pro připojení různých komponent. Soupravu je možné používat ručně, případně ji můžete namontovat na stativ nebo upevnit pomocí přísavek.

dream grip evolution mojo

LED světla - Dodávané externí světla obsahují 36 LED diod a mají zabudovaný stmívač, který nabízí možnost nastavení jasu v rozmezí 10-100%. V balení naleznete i Lithiovou baterii s kapacitou 900 mAh, která je určena pro obě světla a zároveň poskytuje dostatečnou kapacitu energie aby udrželo LEDky svítit při 100% nastavení jasu až 60min. Baterii lze dobíjet pomocí přibaleného USB kabelu nebo napojit na externí power bank a natáhnout tak dobu svícení na delší dobu.

Pistolový mikrofon - Jde o směrový pasivní kondenzátorový mikrofon s univerzálním 3,5 mm konektorem pomocí kterého můžete propojit mikrofon s jakýmkoliv smartphonem nebo jiným zařízením s 3,5 mm vstupem. Díky pistolová designu poskytuje vysoce kvalitní zvuk videozáznamu. Mikrofon je vhodný hlavně pro venkovní videa, jako reportáže a různé rozhovory, nakolik je schopen zachytit dominantní zvuk v rozmezí 1-3 metrů a potlačit prostorový zvuk aby tvořil pozadí. K mikrofonu najdete v balení i ochranu proti větru, která značně redukuje hluk větru v exteriéru.

DREAM GRIP EVOLUTION MOJO KIT - speciální doplňkový držák s připojovacími šrouby na upínání různých komponentů. Můžete jej použít pro upevnění externího power banku nebo druhého smartphonu. Využití druhého smartphonu může být jako nápovědné zařízení s textem, případně jako druhý fotoaparát nebo jako monitor se zpětným zobrazením nahrávaného videa. Poslední možnost využití je užitečná hlavně v případě, kdy zaznamenáváte živé video jedním smartphonem (stream video) a druhý smartphone použijete jako obraz daného záznamu abyste jednak viděli a zároveň mohli odpovědět na komentáře sledovatelů přímo v živém vysílání.

dream grip evouliton mojo kit

DREAM GRIP EVOLUTION MOJO

Obsah balení:

1. DREAM GRIP konstrukce (rozebrána)
2. Nastavitelný popruh
3. montovací šrouby (3 typy)
4. CPL Filtr 52 mm CPL w / pp ochranná taška
5. ND2 filtr 52 mm ND2 w / pp ochranná taška
6. Černá papírová filtrační krabička
7. 37-52 sluneční clona na optiku
8. Černá papírová zavírací krabička
9. PVC fólie absorbující světlo
10. 1/8 standardní šrouby z nerezavějící oceli
11. 1/8 standardní šrouby a silikonové těsnění
12. 1/4 "závit
13. 1/4 "dvojitý závit se dvěma silikonovými těsněními
14. Doplňkový držák
15. Externí LED světla
16. Napájecí kabel USB
17. Baterie pro světla Lithiová 900mAh
18. Hlavní mikrofon s ochranou proti větru s 3,5mm konektorem
19. Držák na mikrofon
20. Univerzální krabice
21. Speciální kryt

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení