Smart Video Baby Monitor s WiFi a nočním viděním - Gynoii

Kód zboží: 88-156
4 050 Kč Cena bez DPH: 3 375 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
+

Smart Video Baby Monitor s WiFi a nočním viděním - Gynoii je dětská videopestúnka, která vám zaručí nepřetržité sledování vašeho dítěte.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Smart Video Baby Monitor s WiFi a nočním viděním - Gynoii je dětská videopestúnka, která vám zaručí nepřetržité sledování vašeho dítěte i během vaší nepřítomnosti prostřednictvím svého smartphonu nebo tabletu přes WiFi připojení. Můžete být v jiné místnosti a sledovat video z dětského pokoje v reálném čase a ve vysokém rozlišení 720P.

Dětská videopestúnka má noční infračervené vidění, které je schopné snímat v naprosté tmě a aktivuje se hněte poté, co přístroj vyhodnotí že světelné podmínky již nejsou vhodné pro denní režim. Výhodou je i to že kamera nemá jen pevnou čočku, ale díky tichému servomotorků můžete objektiv pohybovat podle potřeby a to 355 stupňů horizontálně a 110 stupňů vertikálně. Videopestúnku tak můžete připevnit na stěnu stojanem, který je součástí balení, nebo položit na jakékoliv místo v pokoji a stále budete mít dobrý výhled na své dítě. Zařízení nepotřebuje baterie a je napájeno síťovým adaptérem.

 

aplikace gynoii baby monitor

Pohyb kamery ovládáte přes smartphone nebo tablet. Stačí si stáhnout bezplatnou aplikaci Gynoii Baby přes Google Play pro iOS nebo Android a po krátké jednoduché instalaci máte ovládání plně pod kontrolou.
Videopestúnka má oboustrannou zvukovou komunikaci a pohybové a zvukové oznámení. To znamená že přes baby monitor můžete komunikovat se svým dítětem, nebo můžete nastavit zařízení tak že vám pošle upozornění pokaždé když se dítě probudí a začne se hýbat nebo plakat. Lze nastavit různá citlivost upozornění .

Videopestúnka má i slot pro micro SD kartu a unikátní funkci nepřetržitého časosběrného snímání, jehož výsledek může být 20 - 40 sekundový videozáznam. Časosběrného způsobem záznamu si takto můžete vytvářet video-deník vašeho dítěte během různých období av různém věku.

 

videopestúnka schéma připojení


Zařízení je možné připojit přes WiFi nebo síťový kabel k internetu a vy tak můžete sledovat své dítě z jakéhokoli místa na světě. Můžete dát přístup přes internet i své rodině aby viděli vaše dítě. Tento přístup je omezen tím že nemohou na dálku hýbat kamerou ani komunikovat s dítětem pouze sledovat přímý přenos. Během přímého přenosu může být sdílený přístup na 4 zařízeních kromě vašeho hlavního účtu. Přenos videa i zvuku přes internet je zašifrován a připojení je zajištěno heslem.

videopestúnka specifikace Gyno

 

specifikace:

plus časosběrné video
plus Infračervené noční vidění
plus obousměrné Audio
plus Upozornění při pohybu nebo pláči dítěte (nastavitelná citlivost)
plus Možnost povolit přístup 4 zařízením na sledování přímého přenosu
plus Rychlá a snadná instalace
plus zcela bezpečný
plus snadné použití

 

Obsah balení:

1x Smart Baby Monitor Gynoii GPW-1025
1x napájecí adaptér
1x stojan
1x instalační materiál (šrouby)
1x síťový kabel
1x manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (1)

10%
10%
Kamil H.

Smart Video Baby Monitor s WiFi a nočním viděním - Gynoii

Rýchle doručenie
Ochota eshopu
Baby monitory neustále padala wifi
Praktický nepoužiteľný, ale eshop vyriešil problém v môj prospech.