Elektronická chůva video s 5 "LCD + IR LED s obousměrnou komunikací

Kód zboží: 88-188
5 103 Kč Cena bez DPH: 4 253 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
+

Elektronická chůva video s 5 "LCD + IR LED s obousměrnou komunikací a monitorováním teploty se postará o bezpečí Vašeho děťátka ve dne iv noci.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Elektronická chůva video s 5 "LCD + IR LED s obousměrnou komunikací a monitorováním teploty se postará o bezpečí Vašeho děťátka ve dne iv noci. Tento baby monitor s nočním snímáním Vám zajistí kvalitní přenos videa a zvuku přes velký plně barevný displej na vzdálenost až do 100metrů v otevřeném prostoru. Digitální doba přináší spoustu zajímavých technologií pro usnadnění každodenního života a jednou z nich je i tato video pečovatelka, která zabezpečí neustálý dohled nad děťátkem během Vaší nepřítomnosti. Bude pro Vás praktickou a nenahraditelnou pomůckou v domácnosti během péče o dítě.

baby monitor opatrovatelka

Chůva nabízí mnoho inovativních funkcí čímž se stává jedinečnou ve svém oboru. Jednou z nich je obousměrná komunikace díky které budete slyšet pláč či smích dítěte, ale i ono bude slyšet Váš hlas a tak nebudete muset stále odbíhat do jeho pokoje. Postačí zatlačit tlačítko a uklidnit dítě případně mu můžete pustit na dálku jednu z 5 nabízených ukolébavek. Další užitečnou funkcí je noční snímání s dvojitým digitálním přiblížením pro pohodlné sledování děťátka během jeho spánku bez nutnosti chodit k němu a zbytečně narušovat jeho klidný spánek zapínáním světla během noci.

digitalna video opatrovelka

V digitální chůvě je i zabudovaný teploměr pro neustálé sledování interiérové teploty, která se zobrazuje na LCD displeji a vy tak budete informováni o aktuální teplotě v pokoji kde se nachází děťátko. Na základě toho budete vědět posoudit zda je teplota optimální a zda se Vaše dítě cítí příjemně. Velmi užitečnou další funkcí pečovatelky je funkce VOX, která slouží pro úsporu energie a najde své uplatnění hlavně v noci. Během neaktivity v pokoji, kde je umístěna kamera se LCD displej přepne do úsporného režimu a zůstane v něm dokud kamera nezachytí zvuk. Jakmile se miminko vzbudí upozorní Vás na to digitální chůva opětovným zapnutím LCD displeje a přenosem zvuku. Baby monitor je možné díky univerzálnímu kloubovému stojanu upevnit na stěnu / strop nebo položit na stůl a přizpůsobit si sklon kamery podle potřeby.

baby monitor

vlastnosti:

plus obousměrná komunikace
plus Přenos videa a zvuku na vzdálenost 300m
plus Barevný LCD displej 5 "
plus regulace hlasitosti
plus Funkce VOX (šetření energie)
plus monitorování teploty
plus noční vidění
plus Přehrávání dětských ukolébavek
plus 2x Digitální přiblížení obrazu

Obsah Balení:

1x Digitální video kamera
1x LCD displej 5 "
2x Napájecí kabel
1x Uživatelský manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení