Valentýnský dárek pro ženu 2020: TOP# 3 dárek na valentýna pro ženy

Valentýnský dárek pro ženu 2020: TOP# 3 dárky na valentýna pro ženy. Nevíte co na Valentýna ?? My Vám určitě poradíme!

Únor ... Většinou je právě únor nejchladnější měsíc v roce - i když někdy nás překvapí i mírnější počasí. Ale momentálně je venku věru zima a mnoho lidí si jistě přeje, aby se únor už skončil. Ale přece má tento měsíc i kladnou stránku, něco nás v tento měsíc zahřeje a víte co to je? No přece Valentýn - svátek všech zamilovaných :)

svátek svaty valentin

Když se podíváme do historie, tak podle křesťanské legendy tento svátek vznikl ve 3. století našeho letopočtu, kdy žil svatý Valentýn, který byl mučedníkem žijícím za vlády císaře Claudia II. Panovník často a rád vedl války, ale římští muži jeho nadšení nesdíleli a neradi vstupovali do armády. Podle Claudia byl jejich důvod jednoduchý, pravděpodobně nechtěli opouštět své ženy a rodinu, tedy ženatých mužů nepovažoval za dobrých válečníků. Proto zakázal v celém Římě všechny zásnuby a sňatky.

Valentýn byl římský kněz, který tajně oddával zamilované páry, a to i přes císařovu zákazu. Když to císař Claudius zjistil, uvěznil Valentýna a odsoudil ho k trestu smrti. A poprava se konala 14. února roku 296. Valentýn před svou smrtí napsal zamilovaný dopis dceři vězeňského dozorce, do které se mezitím zamiloval. A tak vzniklo první valentýnské přání. A až po více než 100 letech v roce 469, papež Gelasius ustanovil den smrti svatého Valentýna za památný den na jeho počest. A tak se stal Sv. Valentýn patronem zamilovaných.

A podle tohoto svátku se tedy stalo zvykem a tradicí, že každoročně na Valentýna -14. února se věru nejeden mládenec, zralý muž a také starší muži zapotí při výběru toho správného valentýnského dárku pro svou milovanou. A nemusíme snad ani připomínat, že na sehnání takového správného dárku pro ženu na Valentýna je pořádně obtížné, protože ani jedna žena není stejná a ke každé třeba přistupovat jednotlivě a třeba si dát záležet při výběru valentýnských dárků.

Že se nám to snadno říká? Vždyť Valentýn je již za dveřmi, vlastně dokonce před dveřmi, a když jste takoví moudří tak poraďte co na Valentýna? :)

Tipy na dárky

Ale samozřejmě, ať se líbí, máme tu pro vás několik tipů dárku na Valentýna. A pokud jste fanoušky internetového nakupování namísto úporného shánění a běhání po obchodech tam venku, kde je právě třeskutá zima, tak vzhůru do toho, tady jsou naše tipy valentýnských dárků.

#1 USB klíče - šperky - dárek na Valentýna pro ženu

usb kluc ve tvaru srdce

 

Jako první tip na valentýnský dárek pro vaši milovanou polovičku je samozřejmě - šperk. Šperky byly, jsou a také budou stále univerzálním valentýnským dárkem pro každou ženu, takovým dárkem na Valentýna nic nezkazíte, neodolá mu žádná žena! Potěšte ženské oko například krásným exkluzivním šperkem ve tvaru srdce s precizním zpracováním a bohatě ozdobeným kamínky drahokamů, a dokonce i se zabudovaným velkokapacitním USB klíčem.

luxusní usb kluc

Exkluzivní a stylové USB klíče či flash disky ve tvaru šperků, drahokamů, postavičky, auta či rtěnky - luxusní dárek pro každou ženu.

usb kluc ve formě šperků drahokam

 

#2 Hippsy - věc dříku -   dárky na valentýna pro ženy

hippsy věc dříku

A jsme opět při chladném počasí a při únoru. Jelikož Valentýnský dárek se věnuje v měsíci kdy je zima a mráz, tento dárek pro ženu je akorát vhodný na Valentýna. Tento módní doplněk a zároveň užitečný dárek pro ženy - vyhřívací pás Hippsy, uvítá jistě každá žena. Vaše milovaná polovička se potěší jako dbáte o její zdraví a ocení i to, že tento dárek je dokonce ve stylové barvě, stačí když si povšiml jaké barvy ráda nosí. i když předpokládáme, že to už jistě víte;)

hipssy vyhřívacím pas

Hippsy - Věc dříku je nový ohřívač křížů, který nejen během chladnějších dní ochrání dřík a kříže.

věc dříku hippsy capuccino

 

#3 Zdraví, krása a fit style   -   dárky na valentýna pro ženy

7 v 1 multifunkční cistic pleti

A tato sekce je přímo dokonalá pro výběr valentýnského dárku pro ženy, protože jakýkoli kosmetický přístroj na pleť či tělo si z této sekce vyberete, Vaše něžná polovička bude nadšená :)
Každá žena jistě ocení výběr valentýnského dárku pro péči o zdravou a krásnou pleť, vlasy a tělo, ať už ve formě jako multifunkční ultrazvukový čistič pleti, ionizátor, odstraňovač akné, peeling, zeštíhlující masážní přístroj nebo svalový body stimulátor. A v neposlední řadě zde najdete i galvanickou žehličku na vyhlazení vrásek, ultrazvukový přístroj s fotonových světlem pro problematickou pleť nebo podporující hydrataci, tvorbu kolagenu a zpevnění pokožky.

prenosny masážní přístroj s radiofrekvencí

Tyto jedinečné a úžasné přístroje jsou přenosné a tedy plně použitelné pro domácí použití a mohou se používat kdekoliv a kdykoliv, vzít na dovolenou či výlet, a tak se nevymešká ani jeden den na zkrášlování a ošetření pleti, těla, vlasů či udržovat svou postavu a být fit. V dnešní uspěchané době ženy nemají čas na odpočinek a relax u kosmetičky, a právě proto je naprosto perfektní, že s takovým dárkem na Valentýna si každá žena může dopřát kosmetickou péči o zdraví a krásu v pohodlí domova :)

Svalové body shaper stimulator