Nejlepší špionážní kamery na trhu: Top #13

Nejlepší špionážní kamery na trhu: Top #13. Přinášíme Vám přehled - ty nejužitečnější spy kamery, které byly vyrobeny. Zároveň Vám přinášíme i praktické tipy jak a kde je nejlepší umístit spy kameru, či otázky ohledně zákonnosti použití.

Potřebujete skrytou kameru, abyste zaznamenali něco tajně nebo diskrétně? Máte rodinu, kterou chcete chránit nebo potřebujete uhlídat svůj majetek? Skryté kamery jsou často nutné právě na vědom situace, aniž by někdo věděl, že to monitorujete a nahráváte, nebo když je třeba zaznamenat něco vzdálené, když se právě nemůžete na tom místě nacházet. Tam kde je jednoduchý monitorovací kamerový systém příliš velký a viditelný na zaznamenávání v tajnosti, tak tam malé nebo skryté špionážní kamery mohou být pro Vás ideálním řešením.

Existuje mnoho důvodů, proč používat skryté kamery nebo špionážní kamery. Spy kamery jsou velmi užitečné jako pomoc při sledování a ochraně blízkých. Takže pokud máte starších rodičů nebo malé dítě, abyste mohli vidět, jak se jim daří a jak je o nich postaráno, když nejste s nimi, kamera může být rozhodující při zjišťování, zda je vaše rodina v bezpečí. Pokud právě řešíte nějaké spory, může být užitečné natočit výměny, setkání či diskuze aby se zabránilo pochybení. Rovněž i například takové rozvody mohou být velmi chaotické a může být velmi užitečné mít záznam událostí ke právní ochraně. Pokud máte problémy s obviněním či vazbou, nahrávka ukáže zda dokáže soudem, věci tak jak se skutečně staly a to může být rozhodující faktor.

Takže, pokud si myslíte, že by bylo užitečné pro vás mít skryté nahrávky, neváhejte použít skryté špionážní kamery. Spy kamera je snadno použitelná a cenově dostupná. Pokud chcete být dobrý kameraman, tak osoba, která je snímána si nesmí být vědoma toho, že je nahrávána. Takže špionážní kamera musí být nenápadná, splynout s pozadím, nebo může být snadno skryta v něčem tak, aby v žádném případě nebyla nápadná. Špionážní technika je v dnešní době velmi používaná.

Takže, ať se líbí, tady jsou naše tipy pro Top 13 seznam skrytých kamer počínaje kamerami, které můžete snadno skrýt až po kamery dobře skryté v obyčejných věcech.

 

# 13 Mikro Full HD kamera s detekcí pohybu a 4 IR LED

 

mikro full hd kamera

 

Mikro Full HD kamera s detekcí pohybu a 4 IR LED. Tato Kamera má opravdu miniaturní rozměry 2x2 cm a váhu jen 32 gramů a dá se využít jako špionážní kamera. Je velmi šikovná a snadno se dá nenápadně skrýt. Můžete ji nosit vždy u sebe a pomocí Klipsový držáku připevnit na různá místa. Kamera se dá připojit i na powerbank a disponuje detekcí pohybu v'daka čemuž šetří místo na kartě.

 

 

# 12 Nástěnné hodiny s ukrytou WiFi spy kamerou FULL HD

 

nástěnné hodiny s ukrytou kamerou

 

Nástěnné hodiny s ukrytou WiFi spy kamerou FULL HD a možností sledování přímého přenosu přes 3G / 4G síť a dálkovým ovládáním přes mobilní telefon nebo tablet. Nenápadný malý objektiv má při zavěšení na stěnu k dispozici až 120 ° úhel snímání. Záznam se ukládá na mikro SD kartu do max. kapacity 32 GB. Hodiny jsou napájeny AAA baterií a kamera vestavěnou baterií v hodinách která se dá připojit i na trvalé napájení do sítě čím zaručíte nepřetržitý chod.

 

# 11 Nabíjecí USB kabel s vysokokvalitní FULL HD kamerou - 8GB paměť

 

nabíjecí usb kabel s kamerou

 

Nabíjecí USB kabel s vysokokvalitní FULL HD kamerou - 8GB paměť je jedinečný špionážní produkt v unikátním provedení, který lze zakoupit v našem e-shopu. Nenápadná kamera je součástí USB konektoru bez tlačítek a indikátorů. Je možné ji připojit přes USB adaptér do sítě nebo dobíjet připojením na powerbank. Kamera disponuje detekcí pohybu čímž ušetříte při dlouhodobém sledování místo na kartě. Kamera má navzdory svému miniaturnímu objektivu velmi kvalitní obraz.

 

# 10 Wifi Kamera v pohybovém senzoru s HD 1280x720 a IR LED nočním viděním

 

wifi kamera v pohybovém senzoru

Wifi Kamera v pohybovém senzoru s HD 1280x720 rozlišením a IR LED nočním viděním do 8m a funkcí detekce pohybu či cyklického nahrávání. Trvalé napájení umožňuje této kameře nepřetržité monitorování 24/7. Wifi kamera j e ideální volbou pro monitorování bytu, domu, kanceláře nebo jiných prostor ve Vaší nepřítomnosti. Záznam se ukládá na mikroSD kartu do maximální kapacity 32GB. Na 32GB kartu se vejde až 33 hodin záznamu po 15 sekundových videích.

 

# 9 WiFi HD kamera v hodinkách s IR LED + 16 GB paměť

 

wifi kamera v hodinkách


WiFi HD kamera v hodinkách s IR nočními LED + 16 GB paměť - elegantní hodinky se hodí ke každé příležitosti a outfitu. Tyto špionážní hodinky jsou high-tech kombinace módních hodinek a skryté spy kamery s HD rozlišením 1280x720p a úhlem snímání 90º. Hodinky obsahují Wifi, díky kterému je můžete propojit se svým mobilním telefonem nebo tabletem. V aplikaci máte možnost nastavení spuštění kamery při detekci pohybu nebo zvuku.


# 8 Kamera v dálkovém od auta - FULL HD, IR LED, záznam hlasu

 

kamera v dálkovém do auta

Kamera ukrytá v elegantním klíči od auta s Full HD rozlišením 1080P s funkcí záznamu videa, foto a zvláštní funkce hlasového záznamníku. Data se ukládají na mikro SD / TF kartu do max. kapacity 32 GB. Kamera je napájena vestavěnou lithiovou baterií dobíjení přes Mini 8 Pin USB. Životnost baterie jsou 2 hodiny a doba nabíjení cca 4 hodiny. Po připojení k PC může mít klíčenka od auta funkci přenosného disku.

 


# 7 Špionážní power bank 3000mAh se skrytou Wifi kamerou Full HD

 

kamera v PowerBank

Špionážní power bank 3000mAh se skrytou Wifi kamerou Full HD. Kamufláž je tímto dokonalá a externí baterie se ničím neliší od běžných přenosných baterií. Objektiv je 5 megapixelový CMOS. Video se nahrává na microSD kartu do maximální velikosti 32 GB. Přes wifi připojení a aplikaci BVCAM můžete spárovat Váš mobilní telefo n nebo tablet s kamerou a měnit v ní nastavení podle potřeby. Při kapacitě baterie 3000mAh může kamera n ahrávať nepřetržitě do 8 hodin.


# 6 Kamera v peru FULL HD - 8GB paměť

 

kamera v peru

Tak toto je úžasné. Každý zná pero na psaní a pro každého je klikání tlačítka normální věc, mnoho lidí automaticky a podvědomě štiky s tlačítkem pera, je to tak přirozené ... A právě proto je tato Full HD kamera v peru tak nenápadná, protože nikomu ani nenapadne, že dlouhým podržením tlačítka se spustí záznam kamery a dvojklikem se pero přepne do režimu focení. Snímky a videa se automaticky ukládají na interní 8G paměť. Pero je vybaveno citlivým mikrofonem aa super obrazovým snímačem, který dokáže snímat video i při nízkém osvětlení. A navíc, tímto perem se dá i psát a mohou se měnit náplně. Je to výborný společník na Vaše cesty se kterým zaznamenáte vše co potřebujete.

 

# 5 Mini SPY kamera IP Wifi s live přenosem

 

mini spy wifi kamera

 

Vítězem se stává pravděpodobně nejmenší wifi kamera s live přenosem na světě! Má tak malé rozměry jako mince. Ale navzdory svým mini rozměrům poskytuje unikátní přenos video záznamu se zvukem přímo do vašeho PC nebo mobilu. A je neuvěřitelné, že má wifi dosah signálu kamery až do 100 m v otevřeném prostoru, a nahrává vysoce kvalitní video a zvuk v reálném čase ve vašem mobilu či PC, kde si rovnou uložíte záznam. K použití kamery stačí jedna baterie (CR2 3V), která vydrží do 2 hodin záznamu, popřípadě si můžete dokoupit set příslušenství pro připojení na USB pokud chcete permanentní napájení. Je vhodná pro indoor i outdoor využití. Lze ji napojit i jako klasickou IP kameru přes wifi router a tím pádem se na ni můžete napojit kdekoliv ve světě, kde je dostupné internetové připojení. Jednoduše šampion mezi spy kamerami.

 

# 4 USB adaptér se skrytou WiFi FULL HD kamerou

 

USB adaptér se skrytou kamerou

 

USB adaptér se skrytou WiFi FULL HD kamerou je ideální řešení pro sledování osob nebo celého interiéru, aniž to bylo podezřelé. USB adaptér po připojení na váš mobilní telefon funguje jako klasická nabíječka. Záznam se ukládá na vestavěnou 8GB paměťovou kartu. Po připojení mobilního telefonu přes WiFi adaptér si můžete nahrané záznamy prohlížet nebo stáhnout přes WiFI připojení.

 

# 3 Mini Budík kamera HD s Wifi + IR LED + Detekce pohybu + AC / DC napájení

 

mini budík s full hd kamerou

Mini Budík kamera HD s Wifi + IR LED + Detekce pohybu + AC / DC napájení představuje ideální řešení pro dlouhodobé a nepozorované monitorování. Kamera v budíku má i funkci detekce pohybu čímž ušetříte místo na kartě protože kamera bude v pohotovostním režimu a spustí nahrávání pouze při pohybu. Prostřednictvím WiFi připojení můžete budík s kamerou propojit s mobilním telefonem tabletem nebo PC. Budík je možné připojit na WiFi router. Po takovém připojení na lokální wifi router se můžete na kameru připojit z kteréhokoliv místa na světě, kde je k dispozici internet.

 

# 2 Brýle s dokonalou kamufláží zabudované spy HD kamery a vyměnitelnou baterií

 

brýle s dokonalou kamufláží

 

Brýle s dokonalou kamufláží zabudované spy HD kamery a extra vyměnitelnou baterií, mají stylový design a praktické využití zároveň. Se špionážními brýlemi nahráváte přesně to co vidíte a máte při tom volné ruce. HD brýle jsou ideální volba pro Vás pokud si potřebujete udělat nenápadný záznam ze setkání, nebo při různých jiných situacích kde potřebujete udělat videozáznam se svukom aniž abyste prozradili.

 

# 1 Mini Wifi bezpečnostní pinhole kamera s Li-on Baterií

 

wifi mini bezpečnostní pinhole kamera

 

Vítězem se stává pravděpodobně Mini Wifi bezpečnostní pinhole kamera FULL HD s Li-on Baterií s detekcí pohybu a 8 hodinovým záznamem obrazu a zvuku. Záznam kamery je možné online sledovat přes Wifi síť pomocí dodávaného softwaru (ať už přes PC, Smartphone nebo Tablet). Záznam kamery je možné online sledovat přes Wifi síť pomocí dodávaného softwaru (ať už přes PC, Smartphone nebo Tablet). Malé rozměry, nenápadnost a nezávislost od externího napájení dělají z této kamery velmi užitečnou pomůcku v porovnání s velkými bezpečnostními kamerami. Připojení na WiFi router je samozřejmostí a pak Vám už nic nebrání připojit se na kameru přes mobilní internet ať jste kdekoľvvek na světě.

 

Tipy na skrytí a používání skryté SPY kamery

1. Zkontrolujte, zda neporušujete žádné právní předpisy.

Obecně lze říci, že používání spy špionážních kamer i špionážní techniky je velmi diskutabilní. Naše zákony výslovně zakazují používání kamer v místech, kde je samozřejmé, že je třeba zachovat ochranu soukromí jako například v ložnici nebo koupelně, toaletě. Pokud se chystáte instalovat špionážní kameru v koupelně, je třeba se ujistit, že to děláte legálně, nebo se Vám snadno může stát, že budete muset čelit obvinění, placení za právníků či dokonce hrozbě vězení. Kromě toho existují zvláštní zákony upravující zvukový záznam rozhovorů, které se mohou lišit od videozáznamů. Takže pokud se rozhodnete použít skrytou kameru, zkontrolujte zákony v daném státě, abyste ujistili, že se vyhnete problémům.

Jestliže zaměstnáváte chůvy, zdravotní sestry, hospodyně nebo jiných zaměstnanců, ujistěte se, že máte s nimi uzavřenou písemnou smlouvu o jejich souhlasu se záznamem skryté kamery. A v této smlouvě můžete uvést dohodnuté podmínky, že je můžete kdykoli sledovat nebo jejich nahrávat, zatímco oni budou vykonávat svou práci. To, že budete mít jasný souhlas Vám dá určitou ochranu, že byli seznámeni s monitorováním, a to v případě, že budete někdy potřebovat dokázat jejich chování či jednání.

2. Zkontrolujte, zda skrytá kamera pracuje přesně tak, jak potřebujete.


Nejlepší způsob, jak co nejlépe ukrýt a použít špionážní kameru je procvičovat a praktikovat nahrávání. Jakmile najdete špionážní kameru, kterou chcete použít, je třeba, abyste se ujistili, že ji vyzkoušíte za přesných podmínek, ve kterých chcete praktikovat nahrávání. Takže pokud se chystáte zachytit video někoho, kdo vstupuje do místnosti v noci, ujistěte se, že vaše kamera bude pracovat na základě těchto přesných podmínek. Nic není tragičtější jak získat video o tom, co chcete nahrávat, a nakonec a není možné rozeznat to co chcete, nebo záznam není z dobrého úhlu případně kamera nedisponuje nočním viděním atd. Takže ještě jednou zkontrolujte co očekáváte od záznamu a zda je vaše špionážní kamera vhodná a správně nastavena. Testujte, testujte a znovu testujte.

3. Dobré místa pro ukrytí skryté kamery

Abyste přišli na to, kam umístit kameru, stačí se podívat po místnosti a zjistit, kde může být malá kamera snadno skryta.

Závěsné světla a lustry - světla na stropě jsou skvělým místem pro skrytou kameru. Jen málo komu napadne, že by tam mohla být umístěna spy kamera.

Nábytek jako stůl, noční stolek a komoda - Vzhledem k tomu, že většina pokojů má nábytek, může to být dobré místo pro skrytou kameru, schovanou za určitým běžným objektem či předmětem, jako jsou hodiny nebo rádio. Samozřejmě, že si můžete pořídit i skrytou kameru v hodinách a mít ji přímo na nočním stolku.

Záclona, závěs či garnýž - dalším skvělým místem pro skrytí kamery může být za záclonou nebo závěsem, nebo na garnýž. Pro malou špionážní kameru, můžete ji připojit na horní straně závěsu, záclony, nebo přímo na garnýž.

TV Set - Umístění malé kamery v blízkosti televizoru nebo na horní straně televizoru by to byl dobrý nápad. Pokud tak učiníte, ujistěte se, že je trochu mimo přímého zorného pole, takže si nikdo nevšimne kameru jen tak snadno.

Laptop nebo počítač - pokud máte počítač a jiné počítačové zařízení, položené kolem na stole, nemělo by být příliš obtížné najít způsob, jak skrýt kameru.

Police na knihy - umístění skryté kamery v knižní poličce by mohl být dobrý nápad. Zvlášť, když je skrytá kamera je ve tvaru knihy, nebo můžete upravit knihy tak, aby držely kameru nenápadně mezi knihami.

Dekorační předmět - jakákoliv váza, rám obrazu nebo jiný ozdobný předmět včetně hraček, které mohou zakrýt nebo skrýt kameru, bude dobrý nápad na umístění.

Zrcadla - dalo by se koupit dvoustranné zrcadlo a tam dát špionážní kameru. Nebo v opačném případě je možné koupit přímo zrcadlo se zabudovanou skrytou kamerou.

Lampy - dá se vybrat jedna žárovka nebo lampa ven a dát dovnitř špionážní kameru ukrytou v lampě.

Květiny a rostliny - dalo by se dát malou kameru dovnitř květu nebo do květináče a položit ji na okenní parapet například. Skrytí v pestrobarevných rostlinách bude fungovat obzvlášť dobře.

 

Doufáme, že tyto tipy a návrhy týkající se skrytých a špionážních kamer vám pomůže vysledovat a zaznamenat, a to bezpečně a efektivně. Širší nabídku Špionážní kamer najdete přímo na stránce COOL-MANIA.cz