Top 10: Nejlepší špionážní kamery na trhu

Top # 10: Nejlepší špionážní kamery na trhu. Přinášíme Vám přehled - ty nejužitečnější spy kamery, které byly vyrobeny. Zároveň Vám přinášíme i praktické tipy jak a kde je nejlepší umístit spy kameru, zda otázky ohledně legality použití.

Potřebujete skrytou kameru, abyste zaznamenali něco tajně nebo diskrétní? Máte rodinu, kterou chcete chránit nebo potřebujete uhlídat svůj majetek? Skryté kamery jsou často třeba právě na vědom situace, aniž by někdo věděl, že to monitorujete a nahráváte, nebo když je třeba zaznamenat něco vzdálené, když se zrovna nemůžete na tom místě nacházet. Tam kde je jednoduchý monitorovací kamerový systém příliš velký a viditelný na zaznamenávání v tajnosti, tak tam malé nebo skryté špionážní kamery mohou být pro Vás ideálním řešením.

Existuje mnoho důvodů, proč používat skryté kamery nebo špionážní kamery. Spy kamery jsou velmi užitečné jako pomoc při sledování a ochraně blízkých. Takže pokud máte starší rodiče nebo malé dítě, abyste mohli vidět, jak se jim daří a jak je o nich postaráno, když nejste s nimi, kamera může být rozhodující při zjišťování, zda je vaše rodina v bezpečí. Pokud právě řešíte nějaké spory, může být užitečné natočit výměny, setkání či diskuse aby se zabránilo pochybení. Rovněž i například takové rozvody mohou být velmi chaotické a může být velmi užitečné mít záznam událostí ke právní ochraně. Pokud máte problémy s obviněním či vazbou, nahrávka ukáže zda dokáže soudem, věci tak jak se skutečně staly a to může být rozhodující faktor.

Takže, pokud si myslíte, že by bylo užitečné pro vás mít skryté nahrávky, neváhejte použít skryté špionážní kamery. Spy kamera je snadno použitelná a cenově dostupná. Pokud chcete být dobrý kameraman, tak osoba, která je snímána si nesmí být vědoma toho, že je nahrávána. Takže špionážní kamera musí být nenápadná, splynout s pozadím, nebo může být snadno skryta v něčem tak, aby v žádném případě nebyla nápadná. Špionážní technika je v dnešní době velmi používaná.

Takže, ať se líbí, tady jsou naše tipy pro Top 10 seznam skrytých kamer počínaje kamerami, které můžete snadno skrýt až po kamery dobře skryté v obyčejných věcech.

# 10 Kamera v hodinkách FULL HD s IR nočními LED s 4GB

kamera v hodinkách

Nenápadná kamera vždy po ruce. Tato kamera v hodinkách je Vám k edykoľvek k dispozici, když potřebujete něco nenápadně a hlavně rychle nahrát. Kromě toho, že je flexibilní a připravena kdykoliv k použití, kamera snímá ve Full HD kvalitě 1920x1080px a má pohodlné ovládání. IR noční osvětlení nabízí využití kamery iv noci a všechny vaše nahrané soubory můžete ukládat přímo na vestavěnou 4GB paměť. Vynikající kamera pro ty, kteří neztrácejí čas a umí pohotově reagovat.

# 9 Knoflíková kamera ultra mikro s FULL HD

gombííková ultra kamera

Tak tato mikro kamera má tak malé rozměry, že i ten nejnáročnější detektiv bude spokojen s jejím použitím. Knoflíková kamera nabízí Full HD rozlišení, musí však být napájena z externí baterie či přes USB adaptér. Nabízí 2 možnosti nahrávání - buď stiskem jednoho tlačítka pro spuštění okamžitého záznamu, nebo si můžete nastavit detekci pohybu a zachytit potřebné záběry bez toho, abyste byli na místě sledování. Všechny nahrané video soubory se ukládají na paměťovou kartu (podpora micro SD až do 32GB).


# 8 Kamera USB klíč s detekcí pohybu

kamera v usb kluci
Šikovný pomocník do domácnosti, který bude hlídat váš dům či byt, nebo usvědčí nevítaného hosta, který chce něco odcizit, nebo se vám chce dostat do počítače. USB rekordér + kamera ukrytá v USB klíči má schopnost detekce pohybu, čili s ní získáte rukolapný důkaz o zlodějích nebo nechtěném vstupu do vašeho PC. Kamera nahrává video nebo vytváří fotografie, a svým nenápadným provedením poskytuje uživateli cenné služby. Můžete ji vzít kdykoliv ze sebou a nikoho ani jen nenapdne, že se jedná o skrytou kameru. Podpora paměťových karet micro SD do 32GB.
 


# 7 Kamera v senzoru pohybu s HD 1280x720 a IR LED

kamera v pohybovém senzoru

Tato špionážní kamera skrytá v imitaci pohybového senzoru k alarmu se výborně hodí na indoor ale i outdoor použití. Jelikož disponuje s detekcí pohybu, je vhodná pro monitorování bytových nebo průmyslových prostor. Jakmile zaznamená senzor pohyb, spustí nahrávání v HD kvalitě. A protože má i noční IR LED osvětlení, a je permanentně napájena přes adaptér z elektrické sítě, poskytuje tak dlouhodobé (několik denní) monitorování ve dne iv noci. A v neposlední řadě má podporu paměťové karty až do 32GB, což jistě oceníte. Ideální řešení i na ochranu chat, pozemků, atd.


# 6 Kamera v klíčence HD 1280x720 s IR LED

kamera v klíčence

 

Mini kamera v klíčence. Je to dokonalá kamera, která se svými mini rozměry poskytuje profesionální výkon s ​​perfektní HD kvalitou obrazu a zvuku. Jelikož výtečně imituje skutečné dálkové ovládání od auta, je zcela nenápadná a navíc disponuje s detekcí pohybu. Nikdo ani netuší, že tento nenápadný přístroj se spustí v okamžiku jako zaznamená pohyb před kamerou, a svému majiteli poskytne dokonalé nahrávky monitorovaného prostoru, nebo poslouží jako důkaz podezřelé činnosti. A to dokonce i během noci, protože kamera má noční IR osvětlení (sice dosvit pouze pár cm) a s podporou micro SD karty až do 32 GB kde budou Vaše nahrávky uloženy. Můžete ji mít prakticky kdekoliv u sebe.

# 5 Budík kamera FULL HD s IR LED

kamera v budíku

Tak tomuto se říká multifunkční přístroj. Budík? Kamera? Hodiny? Vyberte si ... Tento budík s kamerou má tolik funkcí, že i náročný uživatel bude spokojen. Nejenže zobrazuje čas, datum, ale také fotografuje a zaznamenává video se zvukem ve Full HD kvalitě. A pokud vám nestačí 8 hodinová energie z vysokokapacitní lithiové baterie, tak s pomocí trvalého napájení přes adaptér do elektrické sítě či přes USB k počítači se nemusíte omezovat výdrží baterie. A dokonce i během noci budete mít monitorovaný prostor díky nočnímu vidění s 10 neviditelnými IR LED světly a funkci detekce pohybu, kde se záznam hned ukládá na mikro SD kartu, podpora až do 32 GB. Ideální kamera do kanceláří, bytů, domů atd. Každý si bude myslet, že se jedná o klasický budík.

# 4 Brýle s kamerou s FULL HD 1920x1080

stylove brýle s kamerou

Dnes je nošení brýlí zcela běžné a dokonce je to i výborný módní doplněk. Komu by přišlo na mysl, že se v nich může skrývat spy kamera s Full HD kvalitou obrazu i zvuku? A dokonce i s kvalitním mikrofonem. Je to tak jednoduché ... Stačí si nasadit tyto stylové brýle, a jediným tlačítkem ovládáte zapnutí i vypnutí nahrávání, a točte co chcete a co vidíte, ať už jste na dovolené, procházíte se po ulici, nebo oslavujete na párty. Kamera má podporu mikro SD karty až do 32 GB. Natočte si vše co potřebujete z ideálního úhlu a bez strachu z odhalení.

# 3 Kamera v peru FULL HD - 8GB paměť

kamera v peru

Tak tohle je úžasné. Každý zná pero na psaní a pro každého je klikání tlačítka normální věc, mnoho lidí automaticky a podvědomě štiky s tlačítkem pera, je to tak přirozené ... A právě proto je tato Full HD kamera v peru tak nenápadná, protože nikomu ani nenapadne, že dlouhým podržením tlačítka se spustí záznam kamery a dvojklikem se pero přepne do režimu focení. Snímky a videa se automaticky ukládají na interní 8G paměť. Pero je vybaveno citlivým mikrofonem aa super obrazovým snímačem, který dokáže snímat video i při nízkém osvětlení. A navíc, tímto perem se dá i psát a mohou se měnit náplně. Je to výborný společník na Vaše cesty se kterým zaznamenáte vše co potřebujete.

# 2 Pinhole kamera s rybím okem až 185 °

pinhole kamera

Tam kde nemá použití mini klasická kamera nebo menší kamera, tam potřebujete tuto Full HD mikro Pinhole kámen r u. Kameru lze instalovat do vyvrtané díry nebo nosit jako součást oblečení. Díky její miniaturním rozměrům patří mezi nejnenápadněji mini kamery. Pomocí dálkového ovladače můžete nahrát video, nebo zaznamenat zvuk až po dobu 7 hodin na jedno nabití vestavěné dobíjecí lithiové baterie. Kamera podporuje mikro SD kartu až do 32 GB pro uložení záznamu. Tato pinhole kamera má skvělý širokoúhlý objektiv s úhlem až 185 ° a vestavěný mikrofon. A navíc disponuje detekcí pohybu, což řadí tuto pinhole kameru mezi kamery s výborným technickým vybavením a perfektní použitelností.

# 1 Mini SPY kamera IP WiFi s live přenosem

mini spy wifi kamera

 

Vítězem se stává pravděpodobně nejmenší wifi kamera s live přenosem na světě! Má tak malé rozměry jako mince. Ale navzdory svým mini rozměrům poskytuje unikátní přenos video záznamu se zvukem přímo do vašeho PC nebo mobilu. A je neuvěřitelné, že má wifi dosah signálu kamery až do 100 m v otevřeném prostoru, a nahrává vysoce kvalitní video a zvuk v reálném čase ve vašem mobilu či PC, kde si rovnou uložíte záznam. K použití kamery stačí jedna baterie (CR2 3V), která vydrží do 2 hodin záznamu, popřípadě si můžete dokoupit set příslušenství pro připojení na USB pokud chcete permanentní napájení. Je vhodná pro indoor i outdoor využití. Je možné ji napojit i jako klasickou IP kameru přes wifi router a tím pádem se na ni můžete napojit kdekoliv ve světě, kde je dostupné internetové připojení. Jednoduše šampion mezi spy kamerami.

 

Tipy na skrytí a používání skryté SPY kamery

1. Zkontrolujte, zda ne neporušujete žádné právní předpisy.

Obecně lze říci, že používání spy špionážních kamer jakož i špionážní techniky je velmi diskutabilní. Naše zákony výslovně zakazují používání kamer v místech, kde je samozřejmé, že je třeba zachovat ochranu soukromí jako například v ložnici nebo koupelně, toaletě. Pokud se chystáte instalovat špionážní kameru v koupelně, je třeba se ujistit, že to děláte legálně, nebo se vám snadno může stát, že budete muset čelit obvinění, placení za právníky či dokonce hrozbě vězení. Kromě toho existují zvláštní zákony upravující zvukový záznam rozhovorů, které se mohou lišit od videozáznamů. Takže pokud se rozhodnete použít skrytou kameru, zkontrolujte zákony v daném státě, abyste se ujistili, že se vyhnete problémům.

Jestliže zaměstnáváte chůvy, zdravotní sestry, hospodyně nebo jiných zaměstnanců, ujistěte se, že máte s nimi uzavřenou písemnou smlouvu o jejich souhlasu se záznamem skryté kamery. A v této smlouvě můžete uvést dohodnuté podmínky, že je můžete kdykoli sledovat nebo je nahrávat, zatímco oni se budou vykonávat svou práci. To, že budete mít jasný souhlas Vám dá určitou ochranu, že byli seznámeni s monitorováním, a to v případě, že budete někdy potřebovat dokázat jejich chování či jednání.

2. Zkontrolujte, zda skrytá kamera pracuje přesně tak, jak potřebujete.


Nejlepší způsob, jak co nejlépe ukrýt a použít špionážní kameru je procvičovat a praktikovat nahrávání. Jakmile najdete špionážní kameru, kterou chcete použít, je třeba, abyste se ujistili, že ji vyzkoušíte za přesných podmínek, ve kterých chcete praktikovat nahrávání. Takže pokud se chystáte zachytit video někoho, kdo vstupuje do místnosti v noci, ujistěte se, že vaše kamera bude pracovat na základě těchto přesných podmínek. Nic není tragičtější než získat video o tom, co chcete nahrávat, a nakonec a není možné rozeznat to co chcete, nebo záznam není z dobrého úhlu případně kamera nedisponuje nočním viděním atd. Takže ještě jednou zkontrolujte co očekáváte od záznamu a zda je vaše špionážní kamera vhodná a správně nastavena. Testujte, testujte a znovu testujte.

3. Dobré místa pro ukrytí skryté kamery

Abyste přišli na to, kam umístit kameru, stačí se podívat po místnosti a zjistit, kde může být malá kamera snadno skryta.

Závěsné světla a lustry - světla na stropě jsou skvělým místem pro skrytou kameru. Jen málo komu napadne, že by tam mohla být umístěna spy kamera.

Nábytek jako stůl, noční stolek a komoda - Vzhledem k tomu, že většina pokojů má nábytek, může to být dobré místo pro skrytou kameru, schovanou za určitým běžným objektem či předmětem, jako jsou hodiny nebo rádio. Samozřejmě, že si můžete pořídit i skrytou kameru v hodinách a mít ji přímo na nočním stolku.

Záclona, ​​závěs či garnýž - dalším skvělým místem pro skrytí kamery může být za záclonou nebo závěsem, nebo na garnýž. Chcete-li malou špionážní kameru, můžete ji připojit na horní straně závěsu, záclony, nebo přímo na garnýž.

TV Set - Umístění malé kamery v blízkosti televizoru nebo na horní straně televizoru by to byl dobrý nápad. Pokud tak učiníte, ujistěte se, že je trochu mimo přímého zorného pole, takže si nikdo nevšimne kameru jen tak lehce.

Laptop nebo počítač - pokud máte počítač a jiné počítačové zařízení, položené kolem na stole, nemělo by být příliš těžké najít způsob, jak skrýt kameru.

Police na knihy - umístění skryté kamery v knižní poličce by mohl být dobrý nápad. Zvlášť, když je skrytá kamera je ve tvaru knihy, nebo můžete upravit knihy tak, aby držely kameru nenápadně mezi knihami.

Dekorační předmět - jakákoliv váza, rám obrazu nebo jiný ozdobný předmět včetně hraček, které mohou zakrýt nebo skrýt kameru, bude dobrý nápad na umístění.

Zrcadla - dalo by se koupit dvoustranné zrcadlo a tam dát špionážní kameru. Nebo v opačném případě je možné koupit přímo zrcadlo se zabudovanou skrytou kamerou.

Lampy - dá se vybrat jedna žárovka nebo lampa ven a dát dovnitř špionážní kameru ukrytou v lampě.

Květiny a rostliny - dalo by se dát malou kameru dovnitř květu nebo do květináče a položit ji na okenní parapet například. Skrytí v pestrobarevných rostlinách bude fungovat obzvláště dobře.

 

Doufáme, že tyto tipy a návrhy týkající se skrytých a špionážních kamer vám pomůže odsledovat a zaznamenat, a to bezpečně a efektivně. Širší nabídku Špionážní kamer najdete přímo na stránce COOL-MANIA.cz