Halloween masky na karneval: TOP #12 nejlepší kostýmy

Halloween masky na karneval: TOP #12 nejlepší kostýmy nejen pro děti ale hlavně dospělých najdeš přímo v našem e-shopu.

31. říjen to je čas pro všechny strašidla a příšerky, masky a kostýmy, protože tehdy je Halloween. Takže si oblečme nějaký scary karnevalový kostým či masku a proč si nezařval húúúúú ... a pojďme se trošku bát :)

V historii se traduje, že v první listopadový den se zjevují duše mrtvých, a ty se snaží ovládnout vše živé a dostat se do těla člověka. A tak si lidé na ochranu proti těmto duchům přivolali pomoc - světlo den předtím na Halloween. Nejprve v podobě svíček, luceren či ohnivých uhlíků až po svíčku ve vyřezaných dýní v podobě obličeje, přičemž tato tradice setrvala až dodnes.

halloween masky a kostýmy

Donedávna tento svátek u nás nebyl až tak rozšířený, obecně je známo, že Halloween se nejvíce traduje v USA, kde se tento svátek slaví od 19. století. Lidé, hlavně děti a mládež si během Halloweenu oblékají různé karnevalové kostýmy a strašidelné masky , a pomalované obličeje jsou také znakem toho, že mají za účel odpudit zlé duchy a zlé mocnosti. Dnes je tento svátek především časem zábavy a adrenalinovým dobrodružstvím a láká hlavně děti, které si vyrobí či obléknou karnevalové masky pro děti a chodí od dveří ke dveřím vystrašit obyvatel domů a bytů a ti jejich obdarují jejich sladkostmi nebo ovocem, a to na hlavně západě, v Austrálii a dalších zemích.

Karnevalové kostýmy a halloween masky

U nás není až tak zažitý halloween jako v Americe, avšak čím dál tím více se začínají i u nás konat různé halloweenské večírky, strašidelná párty, karneval v maskách či Halloween disko, kde se dá zažít tajemné kouzlo jako nikým nepoznaná maska na Halloween párty , a to přináší kopec zábavy a dobrodružství. Někteří si Halloween už vžilo jako další podobný svátek Velikonoce či Vánoce, a tak ozdobí a vykrášlia si své domovy dýni či dekoracemi ve strašidelném stylu Halloweenu a udělají si hezký večer před telkou, kdy si podívají duchařském či hororový film.

Ale ti, co se opravdu rádi bojí a nenechávají svátek Halloween jen tak, se celý rok nevědí dočkat kdy si obléknou karnevalový kostým či strašidelnou masku. A jaké kouzlo má strašidelná Halloweenská noc, vždyť už i děti ve škole se těší na to, kdy si už budou moci obléknout masky na karneval pro děti jako například ježibaba, čert, kostlivec, smrtka, čaroděj, příšera či monstrum, spiderman, superman, Harry Potter, princezna, bojovník, nějaké zvířátko nebo jiné karnevalové kostýmy pro děti.

Halloween není o tom jak vyděsit děti či dospělé, je především o zábavě, adrenalinu a dobrodružství vyvolat svou maskou či kostýmem trošku strach a pocit příjemně se bát :)

Dospělí a mladí se věru také nevědí dočkat Halloween párty či diskotéky, když s nadšením a vzrušením vybírají masky na karneval jako například krvelačné zvěře, vlkodlak či nesmrtelný upír, nebo halloween masky jako děsivý a morbidní zombie či mrtvola, mumie a jiné masky na halloween. A samozřejmě všechny kostýmy pro děti nemusí být děsivé, ošklivé a strašně strašidelné. Stačí si vybrat nedesivú masku na halloween jako například kostým Spiderman, Ironman, mumie, Ironman nebo terminátor, kyklop, klaun nebo jen si obléci strašidelné doplňky jako kravatu či rukavice.


A kde můžete tyto kostýmy na Halloween, strašidelnou masku či kostým na karneval najít? Náš e-shop Cool-mania má připraveny na tento Halloweenskej svátek pestrý výběr masek a kostýmů, stačí se jen ponořit do naší nabídky a příjemně se postrašit nebo zabavit při výběru té vhodné masky. A ať se líbí, připravili jsme pro vás pár našich tipů na karnevalové masky a Halloween kostýmy, a budeme velmi rádi když se naše halloweenské kostýmy a masky postarají o perfektní zábavu a příjemně strašidelnou noc :)

# 12 Zvukově senzitivní LED - maska Underworld

halloween maska ​​underworld

Kdo viděl film Underworld tak se ani nediví, proč má tato maska na Halloween tolik zubů! Naštěstí tato maska je neškodná, určitě nekouše, ba dokonce je okouzlující v jistém slova smyslu, protože je to zvukově senzitivní DJ maska na obličej, která bliká podle hudby. Je tedy naprosto super vhodná na Halloween párty, či disco nebo karneval v maskách. A je velmi efektní hlavně když začne blikat v úplné tmě a potom už předem litujeme toho co se zrovna bude nacházet vedle :)

# 11 LED svítící maska anonymous

led halloween maska ​​anonym

Chcete se jít pobavit na Halloween večírek či karneval v maskách, ale nechcete být nikým poznán? Tak si nasaďte masku anonymní a zažijte ten vzrušující pocit být alespoň na chvíli někým jiným. LED maska anonym na Halloween - univerzální maska pro každého.

# 10 LED svítící kravata

led kravata halloween masky

Pokud jste trochu konzervativní typ a nehrne se do odvážných masek či kostýmů, a chystáte se na Halloween párty či disco, dejte si tedy tuto LED kravatu a splníte tak podmínku vstupu v masce. Nebo s touto svítící LED kravatou zazařte na jakékoliv diskotéce či zábavě, kde budete určitě středem pozornosti.

# 9 LED svítící motýlek

led neonové motýlek maska ​​na halloween

Stejně jako LED kravata je i tento LED motýlek vhodnou formou jak přijít na večírek v duchu Halloween či karneval v maskách, a přijít tedy v masce či jednoduše západní mezi ostatních v karnevalových kostýmech či maskách. Nebo LED motýlek využijete i na párty, zábavě či tancovačce, kde zaujmete ostatních svou neotřelostí.

# 8 LED blikající rukavice - Kostra

led svítící rukavice kostra

 

Tyto LED svítící rukavice kostra jsou perfektní právě na Halloween párty, disco či karneval v maskách. Samozřejmě jsou vhodné i jako originální dárek. Pokud chceš být cool a zaujmout, nebo si rád středem pozornosti, tyto LED rukavice určitě přitáhněte množství pohledů a nejefektivnější jsou ve tmě, přesně v takové atmosféře jako na Halloween :).

# 7 Crazy kostým padající hlava

morf kostým padající hlava

Tak tímto karnevalovým kostýmem morfia padající hlava - určitě šokujete každého! Kostým je totiž součástí iluze jako hlava doslova padá z ramen a zachytíte ji do svých rukou! To bude úžas a šok na tvářích lidí co Vás setkají na Halloween a pak smích a zábava, když se budou dožadovat opakování. A připravte se na množství fotografií a zážitků, vždyť člověka co ztrácí hlavu nesetkáváme každý den :)

# 6 morfia kostým nahý muž - Naked Billy

morf kostym na karneval nahy muz

Ale ne ... to snad ne? To je fakt nahý ?! To budou otázky a překvapené pohledy ostatních na Halloween párty, a hlavně pobavené obličeje zejména něžného pohlaví. Tedy pokud jste extravagantní typ a máte rád humor s odvahou, tak tento karnevalový kostým "Nahý muž" je ten pravý pro Vás a určitě zaujmete a vyniknete, to Vám garantujeme, protože budete 100% nepřehlédnutelný :)

# 5 Strašidelný kostým odtržená ruka

morf halloween kostym odtržení ruka

Uuuuuuu ... tak toto je husté! Tak toto je opravdu nechutné a hnusné, a vypadá to tak reálné! Tento morfia kostým odtržená ruka je až dech beroucí, vždyť si představte, že se najednou před vámi objeví někdo, kdo vám ukazuje vyťat ruku a křičí o pomoc. Proto je tento kostým přesně vhodný právě na karneval v kostýmech a Halloween v maskách. Už zbývá jen otázkou, zda pomůžete nebo utečete :)

# 4 morfia kostým příšera klaun

morf halloween kostým klaun

Aha klaun ... to je ta milá postavička, kterou má rádo každé dítě? Že by opravdu? Nuž ano, je to tak ... ale ne v této podobě. Tento klaun kostým na Halloween je přesný opak milé postavičky. Je tajemný, scary a hlavně celý pomalovaný as velkými zuby Možná se dokonce setkáte s tím, že lidé, co vás uvidí v tomto Halloween kostýmu budou mít na tváři výraz - jde si po mě? ;)

# 3 Kostým Spiderman

morf kostým spiderman

Ale ne všechny kostýmy na karneval či masky na Halloween musí být strašidelné a děsivé. Kostým Spiderman je stejně zajímavý a vhodný i na Halloween i na karneval. Vždyť snad skoro každý chlapec a dokonce i muž touží stát se komiksovým nebo i opravdovým hrdinou, který bojuje proti zlu, hájí nevinných a zachraňuje svět :)

# 2 morfia Halloween tričko strašidelné oko

morf halloween tricko strasidelne oko

Některé věci umí pořádně vyděsit! Například takové tričko s okem, které si myslíte, že je statické a nehýbe se, a najednou se otočí a podívá se a vás skoro trefí šlak! Vynikající kostým na Halloween je toto triko morfia strašidelné oko, určitě s ním zaujmete a vyděsíte, stačí když si ho obléknete na párty, karneval v maskách nebo halloween diskotéku :)

# 1 Maska na Halloween - Kyklop

halloween maska ​​kyklop

Áááá ... tak toto je také krásně děsivé. Pokud na cestě z obchodu na Vás za rohem vyskočí něco jako tento kyklop s jedním okem, tak pustíte i nákup a dáte se v nohy kádě snadněji. Vždyť to jedno oko hledí jakoby vás šel kyklop sníst ... Hmm, to se přece nevidí každý den, a právě proto je tato Halloween maska Kyklop vynikající na scary párty či karneval v maskách :)