Profi Kufříková sada s LED baterkou 300 lumenů a příslušenstvím do auta

Kód zboží: 63-006
4 293 Kč 2 673 Kč Cena bez DPH: 2 228 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
+

Profi Kufříková sada s LED baterkou 300 lumenů a příslušenstvím do auta užitečná pro řidiče v mimořádných situacích na cestách.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Profi Kufříková sada s LED baterkou 300 lumenů a příslušenstvím do auta užitečná pro řidiče v mimořádných situacích na cestách. Nouzová světelná sada je zabalena v pevném kufříku ve kterém se nachází výkonná LED baterka, rozložitelný tripod stativ, směrový držák lampy pro stativ, závěsný držák baterky se suchým zipem na opasek, nabíječka do auta, síťový 220V adaptér, přenosná taška, červený kužel a USB adaptér (možnost dobíjet přes konektor). Samotná LED baterka disponuje mimořádně silným světelným paprskem až 300 lx (lumeny) a při 100% intenzitě nabízí až 7 hodinový pracovní dobu. Svítilna navíc nabízí funkci Alarm, která umí být nápomocná na odplašenie divoké zvěře nebo nebezpečných osob při pokusu o krádež.

Kufříková sada s LED baterkou

V balení se nachází kužel, který lze nasadit na baterii a následně ji používat, jak svítící směrový kužel do ruky pro řízení dopravy. Baterii s kuželem můžete také upevnit do stativu nacházejícího se v kufříku a následně baterie může plnit funkci svítícího kužele. Skvělá pomůcka při autonehodách v nočních hodinách pro upozornění jiných účastníků silničního provozu o hrozícím nebezpečí na silnici.

směrový svítící kuželsvítící kužel

Dalším užitečným doplňkem v sadě je směrový držák LED baterky pomocí kterého si umíte jednoduše nasměrovat baterku na místo kde potřebujete nasvítit prostor. Nastavovací úhel držáku je 180 ° tedy dostatečný pro různé možnosti nastavení. Držák je možné zkombinovat se stativem pro praktické nasvícení ve zhoršených viditelných podmínkách.

směrový držák baterky

LED Baterku díky několika přibaleným adaptérem nebudete mít problém nabít přímo v autě přes cigaretový zapalovač, nebo USB konektor přes Váš počitač nebo ze sítě pomocí 220V adaptéru. Životnost LED lampy se výrobcům udává až 100 000 hodin. Povrch baterky je protiskluzový a zároveň příjemný do ruky. Svítilna je užitečný pomocník v domácnosti při výpadku energie nebo v prostorách se zhoršenou viditelností, ale také jako doplněk do auta nebo na hony. Na prodej za výhodnou cenu můžeš koupit v našem e-shopu. Certifikovaný e-shop - bezpečný nákup.

vlastnosti:

plus Výkonná LED baterka
plus funkce alarm
plus Skvělá energetická účinnost
plus Užitečná sada do auta


specifikace:

Model: Nouzová světelná kufříková sada
LED: Rebel ES Led
LED barva: Bílá
Lumeny: 300
Životnost lampy: až 100 000 hodin
Baterie: Lithiová dobíjitelná 6000 mAH
Pracovní doba: 7 hodin (100% intenzita), 150 hodin (10%), 60 hodin (alarm)
Hmotnost: 845G (s baterií)
Rozměry: 320 mm (délka) x 53 mm (šířka)

Balení obsahuje:

1 x LED baterka
1 x Tripod stativ
1 x Závěsný držák baterky se suchým zipem
1 x Nabíječka do auta
1 x Síťový 220V adaptér
1 x Přenosná taška
1 x Kužel
1 x USB adaptér

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení