Čelovka - Výkonná LED 180 lumenů se světelným a tělovým senzorem

Kód zboží: 63-001
1 053 Kč Cena bez DPH: 878 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Ano! Odesíláme do US
+

Čelovka - Výkonná LED 180 lumenů se světelným a tělovým senzorem poskytuje komfortní používání a dostatečnou svietovosť ve zhoršených světelných podmínkách.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Čelovka - Výkonná LED 180 lumenů se světelným a tělovým senzorem poskytuje komfortní používání a dostatečnou svietovosť ve zhoršených světelných podmínkách. LED baterie je vybavena silným CREE čipem, který se stará o dostatečné osvětlení iv naprosté tmě. Výkon LED lampy dosahuje jas až 180 lx. Čelovka disponuje dvěma užitečnými senzory - světelným a tělovým. Světelný senzor slouží pro snímání vnějšího světla na základě čeho upravuje intenzitu svícení LED baterie. Praktické využití v situacích, kdy se neustále pohybujete a místy, když jsou dobré viditelné podmínky se LED světlo zeslabí a naopak, když je už tma se světlo zesílí bez nutnosti jakéhokoliv nastavování baterie. Tělový senzor aktivuje LED světlo pouze v případě pořízení pokožky, tedy když si čelovku nasadíte. Čelovka nabízí mnohé účely použití v různých odvětvích a příležitostech. Využití najde u inženýrů a odborníků, kteří pracují v prostorách s omezeným osvětlením, při outdoorových aktivitách, jako je kempování, horolezectví a podobně.

Inovativní LED baterka na čelo byla navržena ergonomicky, tento elegantní světlomet je vhodný pro většinu velikostí hlavy díky nastavitelné čelence dodávané v balíku. Můžete pohodlně kombinovat s jakýmkoli zařízením, nebo helmou pokud ji potřebujete nosit při práci. Pro maximalizaci komfortu, je tato baterka navržena s důrazem na velmi nízkou hmotnost, což je podstatné pro zařízení, které se umísťuje na hlavu. Vhodné i pro vaše děti na tábor nebo zahradě.

vlastnosti:

plus Výkonná LED lampa
plus Světelný senzor upravuje intenzitu světla
plus Tělový senzor zapíná / vypíná baterii
plus pohodlné nošení


specifikace:

LED: Cree XP-G čip
LED barva: Bílá
Lumeny: 180
Životnost lampy: až 100 000 hodin
Baterie: 3 x AAA (není součástí balení)
Pracovní doba: 2 hodiny
Hmotnost: 120g (is bateriemi)

Balení obsahuje:

1 x Čelní LED baterka

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení