Kvalitní videokamera do auta - Carvun F30 s Dual objektivem

Kód zboží: 14-010
2 673 Kč Cena bez DPH: 2 228 Kč
vyprodáno Omlouváme se, ale tento produkt je momentálně vyprodán.
Ano! Odesíláme do US

Kvalitní videokamera do auta - Carvun F30 s 8 IR LED a Dual objektivem, což znamená dva samostatné objektivy snímající dění ve vozidle či přímo na silnici.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

 

Doporučujeme Vám kamery do auta DOD s vlastnostmi černých skříněk. Kamery značky DOD se vyznačují nejvyšší kvalitou provedení a množstvím užitečných funkcí. Více se o těchto kamerách dočtete na stránce českého distributora www.dod-tec.org

Strážny anjel DOD

 

Kvalitní videokamera do auta - Carvun F30 s 8 IR LED a Dual objektivem, což znamená dva samostatné objektivy snímající dění ve vozidle či přímo na silnici. Tedy můžete si natočit rotační objektiv tak aby snímal prostor který potřebujete. Přední objektiv snímá vždy dění před Vaším vozidlem.

Max. video rozlišení pro (1 kanál objektiv) je 1280 x 480 pixelů a 30 snímků za sekundu a (2 kanál objektiv) má rozlišení 640 x 240 pixelů při 30 snímcích za sekundu. Levý objektiv má až 120 ° stupňový úhel pohledu a pravý objektiv je teleskopický úhel záběru je možné teleskopicky nastavit. Oba objektivy lze natáčet až o 180 °. Kamera má výstup ve formě TV OUT tedy je možné propojit přes AV kabely se zobrazovacím zařízením.

Skvělá kamera do auta, určená hlavně pro záznam jízdy autem. V médiích je tato věcička označována jako "černá skříňka automobilu". Co všechno tato kamera dokáže? Funkce detekce pohybu umožňuje automatické spuštění nahrávání při pohybu. Záznam se automaticky ukládá na micro SD kartu, autokamera podporuje paměťové karty s kapacitou až do 32GB. Možnost připojení k PC přes USB. Kamera má reproduktor a 2,7 "palcový LCD displej pomocí kterého vidíte co nahráváte, můžete si prohlížet videa a fotky které jste udělali a snadno nastavíte vše co potřebujete, od kvality videa až po datum a čas. Disponuje i výkonnými 8 IR nočními LED s kterými hravě zachytíte jízdu v noci.

carvun f30 - autokamera

A to nejlepší nakonec! S touto kamerou se nemusíte obávat, že se vám naplní karta a vy nezachytíte moment, se kterým byste se rádi podělili. Má totiž cyklické nahrávání, což znamená, že v automatickém režimu nahrává za sebou videa s trváním 2, 5 nebo 15 minut (dle vašeho nastavení) - celkem až několik hodin a když se vaše karta naplní, nejstarší úsek se automaticky vymaže a nahraje se nový . Tak můžete nahrávat nonstop aniž byste museli měnit kartu nebo ručně vymazávat videa a vždy máte jistotu, že pokud se na cestě stane nějaká zvláštní situace, vy ji budete mít nahranou! Kamera má i tlačítko SOS, které umožňuje určený záběry kamery ponechat na paměťové sd kartě, tedy nebudou promazány novějšími záběry ale uchovají se pro další použití.
 
Ale nejpodstatnější věc je asi to, že po připojení do autozapalování se kamera automaticky zapne a začne nahrávat. Co to znamená v praxi? Tak si představte, že byste museli při každém nasednutí do auta ručně zapínat kameru abyste nahráli svou cestu. Ale nemusíte. Ta se automaticky zapne po nastartování automobilu a začne cyklicky nahrávat vaši jízdu. Fakticky vše co musíte udělat vy, je připevnit kameru na sklo, zapojit ji do autozapalování a je to. V balení je samozřejmě polohovatelný držák na sklo a nabíječka do auta. Kamera má také vestavěnou Li-Ion baterii, takže nahrávání je možné i bez nastartovaného auta.

 

videokamera do auta

 

Doporučujeme tuto videokameru do auta - TIP našeho e-shopu


Specifikace Videokamery do auta 1080P

LCD obrazovka - 2,7 "TFT barevný displej 16:9
Objektiv úhel - 120 °
Obrazový snímač - CMOS
Dual channel: 2 objektivy snímání
Video rozlišení (1 kanál objektiv) - 1280 x 480 pixelů, 30fps
Video rozlišení (2 kanál objektiv) - 640 x 240 pixelů, 30fps

Video ve formátu - AVI 30fps 30 snímků za sekundu
Noční vidění - 8 IR LED
Detekce pohybu: On / off
Cyklický záznam: ano - 2/5/10/15 minut
Podrpora micro SD až do 32 GB
vestavěný mikrofon
Video výstup - USB / AV výstup
TV systém - NTSC / PAL
Napájecí zdroj - vestavěná Lithiová baterie
Nabíjení z USB portu počítače nebo DC 12 ~ 24V nabíječka do auta
 

 Balení obsahuje:

1 * Videokamera do auta Carvun F30
1 * USB kabel
1 * Držák na přední sklo
1 * Nabíječka do auta
1 * AV kabel
1 * Uživatelská příručka

K používání této kamery je nutné zakoupit i Micro SD kartu
micro sd karty

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (2)

1%