Přenosný ionizátor vzduchu Airvita - Aeball

Kód zboží: 93-005
4 293 Kč Cena bez DPH: 3 578 Kč
vyprodáno Omlouváme se, ale tento produkt je momentálně vyprodán.
Ano! Odesíláme do US

Přenosný ionizátor vzduchu Airvita - Aeball ve stylovém provedení pomáhá zajistit čistý vzduch k dýchání kdekoli budete potřebovat.

Ochrana kupujícího

 • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
 • Záruka na zboží do 24 měsíců
 • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Přenosný ionizátor vzduchu Airvita - Aeball ve stylovém provedení pomáhá zajistit čistý vzduch k dýchání kdekoli budete potřebovat. Aeball je nabíjecí čistič vzduchu, který generuje množství vitamínů v ovzduší na základě metody nízkého tlaku. Nabíjení je pomocí USB kabelu, po úplném nabití je čistička připravena na 7 hod. činnost přímo kdekoli. Jednoduchý a zároveň stylový design s dotykovými tlačítky na ovládání z něj dělají zároveň příjemný doplněk do domácnosti i díky funkci ambientního osvětlení.

Každý z nás chce žít v čistém a zdravotně nezávadném prostředí. Bohužel mnozí z nás zapomínají, že i vzduch, který dennodenně vdechujeme potřebuje péči. Právě pro tento účel slouží ionizátor ovzduší Airvita Aeball.

Airvita Aeball ionizátoru vzduchu

Airvita uvolní více než dva miliony aniontů, které dezinfikují dýchaný vzduch, čímž přispívají ke zlepšení vašeho zdraví.

Množství lidí tráví každý den okolo 80 až 90% svého času uvnitř budov. To jaké ovzduší se nachází v budovách, hraje významnou roli v našem zdraví. Znečištěný vzduch plný různých zplodin a bakterií je příčinou množství onemocnění a zdravotních problémů.

Air vita Aeball

Viz grafické znázornění toho, proč je Airvita tak účinná v boji proti znečištěnému ovzduší, jakož i různým bakteriím a plísním v našich obydlích a kancelářích.

Aeball cistit vzduch

Airvita patří mezi nejvšestrannější ionizátory ovzduší. Nedezinfikují pouze okolí ve kterém žijeme, ale starají se rovněž o naše těla dokonce až na buněčné úrovní.

airvita tree Čištění vzduchu a antibakteriální funkce

Znečišťující látky jsou neutralizovány anionty, které čistí vzduch v místnosti. Anionty jsou stejně dobré i na odstraňování škodlivých látek, různých pachů i nezdravých bakterií nebo virů.
airvita složení Aktivace buněk a zvyšování odolnosti organismu

Krev s množstvím aniontů zajišťuje nejaktivnější pohyb buněk v těle. Jinými slovy, v oblastech, které jsou plné aniontů jsou buňky aktivnější což podporuje růst a cirkulaci krve v těle.
airvita molekulám čištění krve

Krev v našem těle je slabě zásaditá, ale kvůli příliš znečištěnému ovzduší se v krvi zvyšuje počet kationtů, které zvyšují kyselost krve. Anionty navrátí kyselost organismu do původních zdraví prospěšných hodnot.
air vita respiration

Snižuje riziko alergií a posiluje plicní funkce

Respirační alergie jsou způsobeny látkou zvanou Anerugén. Anionty snižují šanci na získání alergie působením Anerugénu jeho odstraněním ze vzduchu. Vzduch zůstane čistý, čímž se zvýší i odolnost vašeho těla až po odstranění plicních problémů.

Dýchejte to nejčistší ovzduší jaké si jen dokážete dopřát díky Airvita Aeball. Tento ionizátor nepotřebuje žádné další investice.

airvita čištění

specifikace:

 • Model: Aeball
 • Způsob: Vytváření plazy elektrickým výbojem.
 • Napájení: DC 5V (adaptér AC100 ~ 220V)
 • Hlučnost: 30,4 dB
 • Pracovní doba: 7 hodin
 • Dobíjecí doba: 3-4 hodin
 • Rozměry: 125 x 119 mm
 • Hmotnost: 355g

Obsah balení:

 • Airvita Aeball
 • Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (1)

99%
99%
Ginksi

Přenosný ionizátor vzduchu Airvita – Aeball

Dle informace prodejce byl dlouhodobě nedostupný.
Obratem zaslal informaci o nových modelech ionizátorů.
Nabídl i slevu, kterou jsem uplatnil u dalšího nákupu.
Dobrá komunikace. Zboží jsem obdržel do 4 pracovních dnů.
Žádná