Ionizátor vzduchu s vysokým výkonem - Airvita Q

Kód zboží: 93-007
2 673 Kč Cena bez DPH: 2 228 Kč
vyprodáno Omlouváme se, ale tento produkt je momentálně vyprodán.
Ano! Odesíláme do US

Ionizátor vzduchu s vysokým výkonem - Airvita Q je důmyslný čistič vzduchu od bakterií a osvěžovač v jednom, který zajistí příjemný dýchatelný vzduch bohatý o směs aniontů v domácnosti.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Ionizátor vzduchu s vysokým výkonem - Airvita Q je důmyslný čistič vzduchu od bakterií a osvěžovač v jednom, který zajistí příjemný dýchatelný vzduch bohatý o směs aniontů v domácnosti. Umí si poradit s plísňovými bakteriemi, oxidem uhličitým a také s chřipkovým virem H5N1 až na 99,9% během zimní sezóny, kdy se méně větrá. Airvita Q se jednoduše ovládá pomocí otočného voliče se kterým si umíte zvolit Aniontový režim (otočením doleva) nebo Sterilizační režim (otočením doprava). Aniontový režim je vhodný pro dennodenní čištění vzduchu a Sterilizační režim je vhodný pro rychlé sterilizování vzduchu od nečistot a zápachů.

Každý z nás chce žít v čistém a zdravotně nezávadná prostředí. Bohužel mnozí z nás zapomínají, že i vzduch, který dennodenně vdechujeme potřebuje péči. Právě pro tento účel slouží ionizátor ovzduší Airvita Q.

ionizátoru Airvita Q

Airvita uvolní více než dva miliony aniontů, které dezinfikují dýchaný vzduch, čímž přispívají ke zlepšení vašeho zdraví.

Množství lidí tráví každý den okolo 80 až 90% svého času uvnitř budov. To jaké ovzduší se nachází v budovách, hraje významnou roli v našem zdraví. Znečištěný vzduch plný různých zplodin a bakterií je příčinou množství onemocnění a zdravotních problémů.

Airvita Q cisticka vzduchu

Viz grafické znázornění toho, proč je Airvita tak účinná v boji proti znečištěnému ovzduší, jakož i různým bakteriím a plísním v našich obydlích a kancelářích.

Airvita Q funkceAirvita Q efektivita

Airvita patří mezi nejvšestrannější ionizátory ovzduší. Nedezinfikují pouze okolí ve kterém žijeme, ale starají se rovněž o naše těla dokonce až na buněčné úrovní.

airvita tree Čištění vzduchu a antibakteriální funkce

Znečišťující látky jsou neutralizovány anionty, které čistí vzduch v místnosti. Anionty jsou stejně dobré i na odstraňování škodlivých látek, různých pachů i nezdravých bakterií nebo virů.
airvita složení Aktivace buněk a zvyšování odolnosti organismu

Krev s množstvím aniontů zajišťuje nejaktivnější pohyb buněk v těle. Jinými slovy, v oblastech, které jsou plné aniontů jsou buňky aktivnější což podporuje růst a cirkulaci krve v těle.
airvita molekulám čištění krve

Krev v našem těle je slabě zásaditá, ale kvůli příliš znečištěnému ovzduší se v krvi zvyšuje počet kationtů, které zvyšují kyselost krve. Anionty navrátí kyselost organismu do původních zdraví prospěšných hodnot.
air vita respiration

Snižuje riziko alergií a posiluje plicní funkce

Respirační alergie jsou způsobeny látkou zvanou Anerugén. Anionty snižují šanci na získání alergie působením Anerugénu jeho odstraněním ze vzduchu. Vzduch zůstane čistý, čímž se zvýší i odolnost vašeho těla až po odstranění plicních problémů.

Dýchejte to nejčistší ovzduší jaké si jen dokážete dopřát díky Airvita Q. Tento ionizátor nepotřebuje žádné další investice.

airvita čištění

specifikace:

  • Model: Airvita Q
  • Způsob: Vytváření plazy elektrickým výbojem.
  • Napájení: 220V
  • Rozměry: 104 x 112 x 126 mm
  • Hmotnost: 183g

Obsah balení:

  • Airvita Q
  • Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení