Ionizátor do auta Airvita - Carvita 5S

Kód zboží: 93-009
1 863 Kč 1 485 Kč Cena bez DPH: 1 238 Kč
vyprodáno Omlouváme se, ale tento produkt je momentálně vyprodán.
Ano! Odesíláme do US

Ionizátor do auta Airvita - Carvita 5S s výjimečným designem a účinkem na čištění vzduchu od škodlivých bakterií Vám dokonale zpříjemní cestování v autě.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Ionizátor do auta Airvita - Carvita 5S s výjimečným designem a účinkem na čištění vzduchu od škodlivých bakterií Vám dokonale zpříjemní cestování v autě. Carvita 5S se díky polohovatelnému kloubu 180 ° vejde do každého prostoru v autě

Každý z nás chce žít v čistém a zdravotně nezávadná prostředí. Bohužel mnozí z nás zapomínají, že i vzduch, který dennodenně vdechujeme potřebuje péči. Právě pro tento účel slouží ionizátor ovzduší Airvita Carvita 5S

Carvita 5S ionizátoru do auta

Airvita uvolní více než dva miliony aniontů, které dezinfikují dýchaný vzduch, čímž přispívají ke zlepšení vašeho zdraví.

Množství lidí tráví každý den okolo 80 až 90% svého času uvnitř budov a automobilech. To, jaké ovzduší se nachází v budovách a našich automobilech, hraje významnou roli v našem zdraví. Znečištěný vzduch plný různých zplodin a bakterií je příčinou množství onemocnění a zdravotních problémů.

Air vita anionty

Viz grafické znázornění toho, proč je Carvita 5S tak účinná v boji proti znečištěnému ovzduší, jakož i různým bakteriím a plísním v našich automobilech.

Airvita proč čistit vzduch

Airvita patří mezi nejvšestrannější ionizátory ovzduší. Nedezinfikují pouze okolí ve kterém žijeme, ale starají se rovněž o naše těla dokonce až na buněčné úrovní.

airvita tree Čištění vzduchu a antibakteriální funkce

Znečišťující látky jsou neutralizovány anionty, které čistí vzduch v místnosti. Anionty jsou stejně dobré i na odstraňování škodlivých látek, různých pachů i nezdravých bakterií nebo virů.
airvita složení Aktivace buněk a zvyšování odolnosti organismu

Krev s množstvím aniontů zajišťuje nejaktivnější pohyb buněk v těle. Jinými slovy, v oblastech, které jsou plné aniontů jsou buňky aktivnější což podporuje růst a cirkulaci krve v těle.
airvita molekulám čištění krve

Krev v našem těle je slabě zásaditá, ale kvůli příliš znečištěnému ovzduší se v krvi zvyšuje počet kationtů, které zvyšují kyselost krve. Anionty navrátí kyselost organismu do původních zdraví prospěšných hodnot.
air vita respiration

Snižuje riziko alergií a posiluje plicní funkce

Respirační alergie jsou způsobeny látkou zvanou Anerugén. Anionty snižují šanci na získání alergie působením Anerugénu jeho odstraněním ze vzduchu. Vzduch zůstane čistý, čímž se zvýší i odolnost vašeho těla až po odstranění plicních problémů.

Dýchejte to nejčistší ovzduší jaké si jen dokážete dopřát díky Carvita 5S. Tento ionizátor nepotřebuje žádné další investice.

airvita čištění

specifikace:

  • Model: Carvita 5S
  • Způsob: Vytváření plazy elektrickým výbojem.
  • Spotřeba energie: 0.6W
  • Rozměry: 45 x 137.5 x 45 mm
  • Hmotnost: 77g

Obsah balení:

  • Carvita 5S
  • Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (1)

100%
100%
Martin Medzanský

Ionizátor do auta Airvita - Carvita 5S

čistejsí vzduch, vidím vdaka led do vnútra auta aj v noci.